ALPHA Brakes Brzdové Čelisti Mazda 2 DY 02- Ford Fiesta IV V 96-08 Fusion 02- KA 1.6 03- Puma 97 (DDY2-26-38Z)

ALPHA Brakes Brzdové Čelisti Mazda 2 DY 02- Ford Fiesta IV V 96-08 Fusion 02- KA 1.6 03- Puma 97 (DDY2-26-38Z)
Cena
348 Kč

Výrobce

Kód produktu
HST-MZ-046

Skladem
MAZDA 2 DY 02-, FORD FIESTA IV, V 96-08, FUSION 02-, KA 1.6 03-, PUMA 97- Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
FORDMAZDA

Technické parametry

Montážní polohazadní náprava
Průměr [mm]200
Šířka [mm]38
Brzdový systémBENDIX
Doplňující informaces pákou
Hmotnost [kg]1,365
Brzdové obloženíbez obložení
Balení1
Množství v balení4

OE kódy

VýrobceOE kód
A.B.S.9128
APECSHU635
ATE03013703942
ATE3013703942
BENDIX362413B
BENDIXBS5001
BLUE PRINTADM54145
BOSCH0986487599
BOSCH986487599
BREMBOS24532
BREMBOS24533
DELPHILS1912
FERODOFSB635
FORD1106633
FORD1123790
FORD1125669
FORD1135083
FORD1145292
FORD1197674
FORD1236882
FORD2S612200AA
FORD2S6J2200BA
FORDYS612200AB
FORDYS612200AC
FORDYS6J2200AA
FTEBB1319A1
GIRLING5184546
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3503051
JURID362413J
LPR08200
LPR8200
LUCAS ELECTRICALGS8454
MAPCO8760
MAZDADDY22638Z
METZGER AUTOTEILEMG814
METZGER AUTOTEILEMG814V
MINTEXMFR430
MINTEXMFR516
NK2725673
PAGIDH9335
PAGIDH9445
PEX6258
QH Benelux1738
QUINTON HAZELLBS1116
REMSA4137.00
REMSABSM4137.00
REMSAK3421
ROADHOUSE4137.00
ROADHOUSEK3421
TEXTAR91053700
+ 6 dalších (celkem 56)

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
FORDFIESTA Box Body/MPV (J5_, J3_)1.31299J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T1996.02 - 2003.08
FORDFIESTA Box Body/MPV (J5_, J3_)1.4 i1388FHA1996.04 - 1999.10
FORDFIESTA Box Body/MPV (J5_, J3_)1.8 D1753RTK, RTJ1996.02 - 2002.04
FORDFIESTA Box Body/MPV (J5_, J3_)1.8 DI1753RTN, RTP2000.09 - 2003.08
FORDFIESTA Hatchback Van (JV_)D 1.81753RTK, RTJ1998.05 - 2002.04
FORDFIESTA Hatchback Van (JV_)TD 1.81753RTN, RTP, RTQ2000.03 - 2003.08
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.0 i999ZH10JRB1996.04 - 1999.09
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.0 i999C4E1999.09 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.25 i 16V1242DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.3 i1299JBC, J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.3 i1299JJA, JJC, JJE, JJJ, JJK, JJM1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.4 i 16V1388FHA, FHE1996.04 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.6 16V Sport1596L1T, L1V2000.02 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.8 D1753RTK, RTJ1995.08 - 2000.04
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.8 DI1753RTN, RTP, RTQ2000.04 - 2002.01
FORDFIESTA V (JH_, JD_)1.25 16V1242FUJA, FUJB2002.05 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)1.25 16V1242M7JA, M7JB2003.03 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)1.31299A9JA, A9JB2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)1.31299BAJA2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)1.4 16V1388FXJA, FXJB2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)1.4 TDCi1399F6JA, F6JB2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)1.6 TDCi1560HHJA, HHJB2004.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)1.6 16V1596FYJA, FYJB2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)ST1501999N4JB2005.03 - 2008.06
FORDFIESTA V Van1.31299A9JA, A9JB2003.10 - 2005.07
FORDFIESTA V Van1.4 TDCi1399F6JA, F6JB2003.10 - 2010.12
FORDFUSION (JU_)1.251242FUJA, FUJB2004.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)1.41388FXJA, FXJB, FXJC2002.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)1.4 TDCi1399F6JA, F6JB2002.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)1.6 TDCi1560HHJA, HHJB2004.11 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)1.61596FYJA, FYJB, FYJC2002.08 - 2009.11
FORDKA (RB_)1.6 i1597CDB, CDC2001.02 - 2008.11
FORDPUMA (EC_)1.4 16V1388FHD, FHF1997.11 - 2000.10
FORDPUMA (EC_)1.6 16V1596L1W2000.08 - 2002.06
FORDPUMA (EC_)1.7 16V1679MHA, MHB1997.03 - 2002.06
FORDPUMA (EC_)Racing ST 1601679MHA1999.06 - 2002.06
FORDSTREET KA (RL2)1.61599CDRA, CDRB2003.05 - 2005.07
MAZDA2 (DE_, DH_)1.3 (DE3FS)1349ZJ-VE, ZJ462007.10 - 2015.06
MAZDA2 (DY)1.2 (DY3W)1242FUJA2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)1.3 L (DY3W)1349ZJ-VE, ZJ-042003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)1.41388FXJA2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)1.4 CD1399F6JA, F6JB2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)1.61596FYJA2003.04 - 2007.06
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s