Podmínky pro vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů.

Zboží musí být nerozbalené nebo nejevit známky používání. Vrácený produkt je nutné zabalit do krabice nebo folie. Na originální obal nesmí být nalepena samolepka od přepravce. Obaly větších rozměrů v měkkém originálním obalu, je nutné použít bublinkovou folii, stejně jako bylo dodáno naší společností. V případě nedodržení těchto podmínek bude účtováno 10% za náhradu na nový obal.

Pro kladné a co nejrychlejší vyřízení vratky nebo reklamace využijte možnost vytištění reklamačního formuláře, který přiložte společně se zásilkou. Je možné i psaný ručně.

Musí obahovat min. tyto údaje: Jméno, číslo objednávky, popis problému a číslo bankovního účtu nebo vytištěnou faktůru s těmito údaji. 

Reklamční řízení 30dnů bude započato dnem přijetí zásilky na naše reklamační oddělení.

Formulář pro reklamaci zboží  

Formulář ke stažení

adresa pro reklamace:

almix.cz

Za Poříčskou bránou 11

Praha 8, 186 00

 

Důležité upozornění pro zákazníky při zakoupení EGR ventilu a následné reklamace!!!

V ojedinělých případech se může stát, že bude nutné reklamovat EGR ventil z duvodu hlášení chyby na diagnostice. Všichni výrobci těchto EGR ventilů vyžadují nejlépe kopii z diagnostického měření, kde je zobrazena chyba, většinou v podobě kódu a pak také kopii faktury ze servisu ve kterém byl EGR montován. Pokud nebudou tyto podklady k reklamaci dodány, nemůžeme zaručit kladné vyřízení reklamace.