SPIN MASTER Hatchimals Pengualas růžové vajíčko

SPIN MASTER Hatchimals Pengualas růžové vajíčko
hatchimals-ruzove-vajicko.jpg

Růžové interaktivní zvířátko, které se dětem vyklube doma z vajíčka a které mohou naučit chodit, tančit nebo hrát hry. Vajíčko je po rozbalení z balíčku potřeba zahrnout láskyplnou péčí. Pokud mláďátko ve vajíčku ucítí klid a bezpečí, rozsvítí se mu očičk

Cena s DPH:2 490 Kč
Cena bez DPH:2 058 Kč
Cena: 2 490 Kč
Již není v prodeji
Kód produktuHTCHP|SPIN
Růžové interaktivní zvířátko, které se dětem vyklube doma z vajíčka a které mohou naučit chodit, tančit nebo hrát hry.
Vajíčko je po rozbalení z balíčku potřeba zahrnout láskyplnou péčí. Pokud mláďátko ve vajíčku ucítí klid a bezpečí, rozsvítí se mu očička a začne se zjemna ozývat. Při dalším mazlení s vajíčkem mohou děti uzřít rozzářená duhová očička. Je to okamžik, kdy se zvířátko začne klubat z vajíčka. Bude rádo, když mu s tímto nesnadným úkolem děti pomohou. Při každém lidském doteku pokročí ve vyklubání o kousek dál. Následují tři fáze vývoje, kterými holčičky a kluci mohou Hatchimals nechat projít. Obdobím kojence, batolete až po šikovné dítko. Hatchimals umí zazpívat "Hatchy Birthday", a to vždy na začátku nové vývojové fáze.
Balení obsahuje jedno vajíčko. Poté co se vše naučí, je možné ho restartovat a může se s výukou začít znovu. Skořápka je již neobnovitelná.
Vždy se vyklube jedno ze dvou Hatchimals na obale. Barvu nelze zvolit!
Vhodné pro děti od 5 let
Materiál: plyš, plast
Baterie: 2 x AA ( jsou součástí balení)
Rozměry balení: 20 x 15 x 25 cm
E-mail:
Informovat mě, pokud zboží zlevní na/pod:Kč (zadejte cenu v rozsahu 1Kč - 2489Kč)
Antispam: 5 + 6 =