NTY Brzdový Třmen Přední Honda Civic 01-05 levá strana (45019-S5A-J01)

NTY Brzdový Třmen Přední Honda Civic 01-05 levá strana (45019-S5A-J01)
Cena
609 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
HZP-HD-005

Skladem
HONDA CIVIC 01-05, levá strana Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
HONDA

Technické parametry

Montážní polohapřední náprava, levá strana
Brzdový systémNISSIN
Průměr pístu [mm]54
pro tloušťku brzdového kotouče [mm]21
pro průměr brzdového kotouče [mm]262
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
A.B.S.421351
A.B.S.727371
Brake ENGINEERINGCA2693
Brake ENGINEERINGCA2753
BREMBOF 24 132
BREMBOF28132
BUDWEG CALIPER344718
CARDONE385596
DELCO REMYDC83718
DELCO REMYDC885100
DRI3163510
DRI3189510
ELSTOCK82-1653
ELSTOCK82-1859
FORD1379933
FORD1432362
FORD1583140
FORD2224588
FORDRM6G9J2B302AC
FTERX609883A0
HELLA PAGID8AC355394331
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3214014
HONDA45019-S5A-J01
HONDA45019-S5A-J02
LAND ROVERLR000569
LAND ROVERLR007201
LAND ROVERLR015387
NK2125179
NK2126149
sbs13012125179
sbs13012126149
TEXTAR38185400
TEXTAR38196600
TRWBHS1293E
TRWBHW410
VOLVO8603753

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
HONDACIVIC VII Coupe (EM2)1.6 i (EM1)1590D16V12001.02 - 2005.12
HONDACIVIC VII Coupe (EM2)1.7 i (EM2)1668D17A82001.05 - 2005.12
HONDACIVIC VII Coupe (EM2)1.7 i VTEC (EM2)1668D17A5, D17A92001.05 - 2005.12
HONDACIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)1.4 iS (EP1, EU5, EU7)1396D14Z5, D14Z62000.11 - 2005.09
HONDACIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)1.6 i (EP2, EU8, EU6)1590D16V1, D16W72001.02 - 2005.09
HONDACIVIC VII Saloon (ES, ET)1.3 IMA (ED9, ES9)1339LDA12003.10 - 2005.09
HONDACIVIC VII Saloon (ES, ET)1.4 (ES4)1396D14Z52000.12 - 2005.09
HONDACIVIC VII Saloon (ES, ET)1.5 (ES8)1493D15Y32003.02 - 2005.09
HONDACIVIC VII Saloon (ES, ET)1.6 (ES5)1590D16W72001.02 - 2005.09
HONDACIVIC VII Saloon (ES, ET)1.71668D17A6, D17Z22001.02 - 2005.09
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s