NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Fiat Bravo II 1.6D/1.9D 07- Idea 1.6D 08- Stilo 1.9D 1.9JTD 03-08 Alfa Romeo 147 1.9JTD 01-10… (55184437)

NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Fiat Bravo II 1.6D/1.9D 07- Idea 1.6D 08- Stilo 1.9D 1.9JTD 03-08 Alfa Romeo 147 1.9JTD 01-10… (55184437)
Cena
686 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
NWS-FT-003

Skladem
FIAT BRAVO II 1.6D, 1.9D 07-, IDEA 1.6D 08-, STILO 1.9D, 1.9JTD 03-08, ALFA ROMEO 147 1.9JTD 01-10, LANCIA DELTA III, MUSA 1.6D 08-14, THESIS 2.0T, 2.4, 2.4JTD 02-09 Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
ALFA ROMEOFIATLANCIA

Technické parametry

Průměr otvoru [mm]24
Průměr hydraulické přípojky [mm]11,1
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
A.B.S.51730
ALFA ROMEO46750991
ALFA ROMEO55209138
BORG & BECKBCS107
BORG & BECKBCS133
BREMBOE 23 029
BREMBOE23029
EURO CAR PARTS645 51 0040
EURO CAR PARTS645510040
FIAT55180328
FIAT55184437
FIAT55209138
FIAT552091380
FIAT71748169
FTE1100024
FTEZA24010.4.1
FTEZA2401041
GIRLING1301116
KAWE990060
KAWE990086
LANCIA55180328
LANCIA55209138
LPR3274
LUCASLCSC0340
METELLI56-0067
METELLI560067
NK142301
NUOVA TECNODELTA9958C
OPEN PARTSFSC4159.10
OPEN PARTSFSC415910
QUINTON HAZELLCSC00939
QUINTON HAZELLCSC01054
QUINTON HAZELLCSC021
QUINTON HAZELLCSC036
QUINTON HAZELLCSC102
RAICAMRCS20027
RYMECCSC1039530
SACHS3182 600 119
SACHS3182 600 125
SACHS3182600119
SACHS3182600125
Schaeffler LuK510 0142 10
Schaeffler LuK510014210
TEXTAR53000700
TEXTAR53000900
TRWPJQ116
VALEO804557

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
ALFA ROMEO147 (937_)1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A,...1910937 A2.000, 939 A7.0002001.04 - 2010.03
FIATBRAVO II (198_)1.6 D Multijet (198AXH1B)1598198 A3.000, 844 A3.0002007.09 - 2014.12
FIATBRAVO II (198_)1.6 D Multijet (198AXL1B)1598198 A2.0002008.03 - 2014.12
FIATBRAVO II (198_)1.6 D Multijet (198AXM1B)1598198 A6.0002008.03 - 2014.12
FIATBRAVO II (198_)1.9 D Multijet (198AXD1A)1910192 A1.000, 192 B4.0002006.11 - 2009.12
FIATBRAVO II (198_)1.9 D Multijet (198AXE1A)1910192 B5.0002007.04 - 2008.12
FIATBRAVO II (198_)1.9 D Multijet (198AXC1B)1910937 A5.0002007.04 - 2014.12
FIATBRAVO II (198_)1.9 D Multijet (198AXB1A)1910192 A8.0002007.04 - 2014.12
FIATSTILO (192_)1.9 JTD1910937 A4.0002003.09 - 2006.11
FIATSTILO (192_)1.9 JTD1910192 A5.0002004.01 - 2006.11
FIATSTILO (192_)1.9 JTD1910192 B1.0002004.04 - 2006.11
FIATSTILO (192_)1.9 D Multijet1910937 A5.0002005.09 - 2006.11
FIATSTILO Multi Wagon (192_)1.9 JTD1910937 A4.0002003.09 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)1.9 JTD1910192 A5.0002004.01 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)1.9 JTD1910192 B1.0002004.04 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)1.9 D Multijet (192DXT1B)1910937 A5.0002005.09 - 2008.08
LANCIADELTA III (844_)1.6 D Multijet (844.AXF11, 844.AXF1A)1598955 A4.0002008.08 - 2014.08
LANCIADELTA III (844_)1.6 D Multijet (844.AXC11, 844.AXC1A)1598198 A2.0002008.09 - 2014.08
LANCIAMUSA (350_)1.6 D Multijet (350.AXH1A)1598350 A2.0002008.07 - 2012.09
LANCIATHESIS (841_)2.0 Turbo (841AXA1B03)1998841 E.0002002.07 - 2009.07
LANCIATHESIS (841_)2.4 JTD (841AXD1B02)2387841 C.0002002.07 - 2009.07
LANCIATHESIS (841_)2.4 (841AXB1B00)2446841 D.0002002.07 - 2009.07
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s