NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Fiat Ducato 2.3D 06 (55199563)

NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Fiat Ducato 2.3D 06 (55199563)
Cena
645 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
NWS-FT-004

Skladem
FIAT DUCATO 2.3D 06- Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
FIAT

Technické parametry

Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
FIAT1400313180
FIAT55199563
FIAT55228666
FIAT55230696
FIAT55238035
FIAT55248403
SACHS3182654173
Schaeffler LuK510 0207 10

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
FIATDUCATO Bus (250_)120 Multijet 2,3 D2287F1AE0481D2006.07 - 2013.10
FIATDUCATO Bus (250_)130 Multijet 2,3 D2287F1AE0481N, F1AE3481D, F1AGL411D, F1AGL411M2007.01 -
FIATDUCATO Bus (250_)150 Multijet 2,3 D2287F1AE3481E2011.06 -
FIATDUCATO Bus (250_)150 Multijet 2,3 D2287F1AGL411A, F1AGL411C2015.04 -
FIATDUCATO Platform/Chassis (250_)120 Multijet 2,3 D2287F1AE0481D, F1AGL41142006.07 -
FIATDUCATO Platform/Chassis (250_)130 Multijet 2,3 D2287F1AE0481N, F1AE3481D, F1AGL411D2006.08 -
FIATDUCATO Platform/Chassis (250_)120 Multijet 2,3 D 4x42287F1AE0481D2010.03 -
FIATDUCATO Platform/Chassis (250_)150 Multijet 2,3 D2287F1AE3481E2011.06 -
FIATDUCATO Platform/Chassis (250_)150 Multijet 2,3 D2287F1AGL411C2015.12 -
FIATDUCATO Van (250_)120 Multijet 2,3 D2287F1AE0481D, F1AGL41142006.07 -
FIATDUCATO Van (250_)130 Multijet 2,3 D2287F1AE0481N, F1AE3481D, F1AGL411D2006.08 -
FIATDUCATO Van (250_)120 Multijet 2,3 D 4x42287F1AE0481D2010.03 -
FIATDUCATO Van (250_)150 Multijet 2,3 D2287F1AE3481E2011.06 -
FIATDUCATO Van (250_)150 Multijet 2,3 D2287F1AGL411A, F1AGL411C2015.12 -
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s