NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Fiat Punto 1.9JTD Idea 1.9JTD 04- Stilo 1.9 D/jtd 01-08 Lancia Musa 1.9D 04-12 (46823418)

NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Fiat Punto 1.9JTD Idea 1.9JTD 04- Stilo 1.9 D/jtd 01-08 Lancia Musa 1.9D 04-12 (46823418)
Cena
663 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
NWS-FT-006

Skladem
FIAT PUNTO 1.9JTD, IDEA 1.9JTD 04-, STILO 1.9 D, JTD 01-08, LANCIA MUSA 1.9D 04-12 Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
FIATLANCIA

Technické parametry

Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
BORG & BECKCS20036
FIAT46823418
FIAT55181216
FIAT55183501
FTEZA24013.4.1
FTEZA2401341
FTEZA24014.4.1
FTEZA2401441
QUINTON HAZELLCSC034
SACHS3182 600 124
SACHS3182 600 127
SACHS3182600124
SACHS3182600127
Schaeffler LuK510 0121 10
TEXTAR53001000
TRWPJQ117
VALEO804521
VALEO804524

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
FIATIDEA (350_)1.9 JTD1910188 B2.0002004.01 -
FIATPUNTO (188_)1.9 JTD1910188 B2.0002003.06 - 2012.03
FIATSTILO (192_)1.9 JTD (192_XE1A)1910192 A1.000, 937 A7.000, 192 B4.0002001.10 - 2006.11
FIATSTILO (192_)1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B)1910192 B5.0002004.09 - 2006.11
FIATSTILO (192_)1.9 D Multijet1910192 A8.0002005.09 - 2006.11
FIATSTILO Multi Wagon (192_)1.9 JTD1910192 A1.000, 937 A7.000, 192 B4.0002003.01 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)1.9 D1910192 B5.0002004.09 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)1.9 D Multijet1910192 A8.0002005.09 - 2008.08
LANCIAMUSA (350_)1.9 D Multijet (350.AXC1A)1910188 B2.0002004.10 - 2012.09
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s