NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Ford Fiesta 95-02, Ford Focus 98-04, KA 96-08, Puma 97-02, Mazda 121 96-03 (1021237)

NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Ford Fiesta 95-02, Ford Focus 98-04, KA 96-08, Puma 97-02, Mazda 121 96-03 (1021237)
Cena
602 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
NWS-FR-006

Skladem
FORD FIESTA 95-02, FORD FOCUS 98-04, KA 96-08, PUMA 97-02, MAZDA 121 96-03 Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
FORDMAZDA

Technické parametry

Průměr otvoru [mm]28
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
A.B.S.75299
AISINCSCZ-001
AISINCSCZ001
AKRON-MALÒ88594
ASHIKA85-03-320
ASHIKA8503320
BLUE PRINTADF123604
BORG & BECKBCS126
BORG & BECKBCS162
DELPHILL80118
FORD1021237
FORD1026539
FORD1075776
FORD1689223
FORD1715642
FORD1838043
FORD96WT-7A564-BA
FORD96WT-7A564-BB
FORD96WT7A564BA
FORD96WT7A564BB
FORDXS41-7A564-EA
FORDXS417A564EA
FTE1100328
FTEZA2802.4.10
FTEZA2802.4.21
FTEZA2802410
FTEZA2802421
FTEZA2802A1
GIRLING1301123
KAWE990001
KAWE990120
LPR3477
LPR3477P
MAGNETI MARELLI3,60319E+11
MAGNETI MARELLI360319030055
MAZDA1E00-16-540A
MAZDA1E0016540A
MAZDA1E01-16-540
MAZDA1E01-16-540A
MAZDA1E01-16-540B
MAZDA1E01-16-540C
MAZDA1E0116540
MAZDA1E0116540A
MAZDA1E0116540B
MAZDA1E0116540C
NationalNSC0001
NK142502
NK142505
NK142506
NUOVA TECNODELTA9900C
+ 31 dalších (celkem 81)

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
FORDFIESTA Box Body/MPV (J5_, J3_)1.31299J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T1996.02 - 2003.08
FORDFIESTA Box Body/MPV (J5_, J3_)1.4 i1388FHA1996.04 - 1999.10
FORDFIESTA Box Body/MPV (J5_, J3_)1.8 D1753RTK, RTJ1996.02 - 2002.04
FORDFIESTA Box Body/MPV (J5_, J3_)1.8 DI1753RTN, RTP2000.09 - 2003.08
FORDFIESTA Hatchback Van (JV_)D 1.81753RTK, RTJ1998.05 - 2002.04
FORDFIESTA Hatchback Van (JV_)TD 1.81753RTN, RTP, RTQ2000.03 - 2003.08
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.0 i999ZH10JRB1996.04 - 1999.09
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.0 i999C4E1999.09 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.25 i 16V1242DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.3 i1299JBC, J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.3 i1299JJA, JJC, JJE, JJJ, JJK, JJM1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.4 i 16V1388FHA, FHE1996.04 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.6 16V Sport1596L1T, L1V2000.02 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.8 D1753RTK, RTJ1995.08 - 2000.04
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)1.8 DI1753RTN, RTP, RTQ2000.04 - 2002.01
FORDFOCUS I (DAW, DBW)1.4 16V1388FXDA, FXDC, FXDB, FXDD1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)1.6 16V1596FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)1.6 16V Flexifuel1596FYDH2002.01 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)1.8 16V1796EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)1.8 16V BiFuel1796EYDD, EYDG, EYDI2002.09 - 2004.07
FORDFOCUS I (DAW, DBW)2.0 16V1988EDDC, EDDB, EDDD, EDDF1998.10 - 2004.11
FORDFOCUS I Estate Van (DNW)1.81796EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG1999.04 - 2005.03
FORDFOCUS I Saloon (DFW)1.4 16V1388FXDA, FXDC, FXDB, FXDD1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Saloon (DFW)1.6 16V1596FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Saloon (DFW)1.8 16V1796EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Saloon (DFW)2.0 16V1988EDDC, EDDB, EDDD, EDDF1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)1.4 16V1388FXDA, FXDC, FXDB, FXDD1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)1.6 16V1596FYDA, FYDC, FYDB, FYDD, FYDH1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)1.6 16V Flexifuel1596FYDH2002.01 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)1.8 16V1796EYDC, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL1999.02 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)1.8 BiFuel1796EYDL2003.02 - 2005.01
FORDFOCUS I Turnier (DNW)2.0 16V1988EDDC, EDDB, EDDD, EDDF1999.02 - 2004.11
FORDKA (RB_)1.3 i1299JJB1996.09 - 2002.10
FORDKA (RB_)1.3 i1299J4D, J4K, J4M, J4N, J4P, J4S, BAA1996.09 - 2008.11
FORDKA (RB_)1.3 i1299JJD, JJF, JJG, JJH, JJL1998.06 - 2008.11
FORDPUMA (EC_)1.4 16V1388FHD, FHF1997.11 - 2000.10
FORDPUMA (EC_)1.6 16V1596L1W2000.08 - 2002.06
FORDPUMA (EC_)1.7 16V1679MHA, MHB1997.03 - 2002.06
FORDPUMA (EC_)Racing ST 1601679MHA1999.06 - 2002.06
MAZDA121 III (JASM, JBSM)1.2512421E05(DHA), 1E05(DHB), 1E05(DHF), 1E06(DHA), 1E06(DHB), 1E06(DHF)1996.03 - 2003.04
MAZDA121 III (JASM, JBSM)1.312991E04(J4C), 1E04(J4J), 1E09(J4C), 1E09(J4J), 1E13(J4C), 1E13(J4J), HCS1996.03 - 2003.04
MAZDA121 III (JASM, JBSM)1.312991E04(JJA), 1E04(JJC), 1E04(JJM), 1E09(JJA), 1E09(JJC), 1E09(JJM), 1E13(JJA), 1E13(JJC), 1E13(JJM)1996.03 - 2003.04
MAZDA121 III (JASM, JBSM)1.8 D17531E07(RTJ), 1E07(RTK), 1E12(RTJ), 1E12(RTK), 1E16(RTJ), 1E16(RTK)1996.03 - 2003.04
MAZDA121 III (JASM, JBSM)1.8 TD17531E10(RTN)2000.02 - 2002.10
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s