NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Opel Astra 98-15 Adam 12- Combo 01-12 Corsa C/d Meriva 03- Signum 1.8 03-08 Tigra 04-10 Vectra B/c… (24422061)

NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Opel Astra 98-15 Adam 12- Combo 01-12 Corsa C/d Meriva 03- Signum 1.8 03-08 Tigra 04-10 Vectra B/c… (24422061)
Cena
683 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
NWS-PL-009

Skladem
OPEL ASTRA 98-15, ADAM 12-, COMBO 01-12, CORSA C, D, MERIVA 03-, SIGNUM 1.8 03-08, TIGRA 04-10, VECTRA B, C, ZAFIRA A, B 99 -, ALFA ROMEO 159 1.8 MPI 05-11, FIAT CROMA 1.8 16V 25-, SAAB 9-3 1.8I 04-15, SUZUKI 1.3 DDIS 05- Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
ALFA ROMEOCHEVROLETFIATOPELSAABSUZUKI

Technické parametry

Brzdový systémFAG
Rozměr závitu1x M10x1.0
Vzdálenost mezi upevňovacími šrouby [mm]72
Průměr pístu [mm]31
Počet montážních otvorů3
Materiálhliník
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
A.B.S.41235
A.B.S.41247
AISINCSCE-OP01
AKRON-MALÒ88602
ALANKO10330417
ALFA ROMEO71747899
ALFAROME/FIAT/LANCI71747899
ASAM AUTOMOTIVE05600
ASAM AUTOMOTIVE5600
ASAM AUTOMOTIVE74554
ASHIKA90-08-804
ATE24.2531-5003.3
AUTOMEGA1056790333
AUTOMEGA130102210
AUTOMEGA3056790333
BLUE PRINTADK83606
BLUE PRINTADW193602
BORG & BECKBCS171
BOSCH0 986 486 588
Brake ENGINEERINGWC1013BE
Brake ENGINEERINGWC3220
BREDA LORETTRFI1003
BREMBOE 23 034
BREMBOE 59 003
BSGBSG 65-625-002
BSGBSG 65-625-007
CAR9910C
CHEVROLET24422061
CHEVROLET24424957
CHEVROLET90470874
CHEVROLET90523765
CHEVROLET93317724
CIFAM506-009
CIFAM506-072
COMLINECS10
COMLINECS42
DENCKERMANNK300002
DENCKERMANNK300041
DJ PARTSCS1113C
DJ PARTSCS1114C
EXEDYCSC401
FEBI BILSTEIN33738
FENOXP2406
FENOXP3107
FERODOFHC6179
FIAT71747899
FTE1100531
FTE1100831
FTEZA3103B2
FTEZA31047.3.1
+ 104 dalších (celkem 154)

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
ALFA ROMEO159 (939_)1.8 MPI (939AXL1A)1796939 A4.0002005.06 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)1.8 MPI (939BXL1A)1796939 A4.0002005.06 - 2011.11
CHEVROLETAVEO Hatchback (T300)1.21229LDC2011.03 -
CHEVROLETAVEO Hatchback (T300)1.3 D1248LSF2011.07 - 2015.12
CHEVROLETAVEO Saloon (T300)1.21229LDC2011.03 -
CHEVROLETAVEO Saloon (T300)1.3 D1248LSF2011.07 - 2015.12
CHEVROLETAVEO Saloon (T300)1.41398A 14 XER, LDD2011.07 -
CHEVROLETCRUZE (J300)1.41398LDD2013.07 -
CHEVROLETCRUZE (J300)1.61598LDE2012.12 -
CHEVROLETCRUZE Hatchback (J305)1.41398LDD2013.07 - 2015.12
CHEVROLETCRUZE Hatchback (J305)1.61598LDE2012.12 -
CHEVROLETCRUZE Station Wagon (J308)1.41398LDD2013.07 - 2015.12
CHEVROLETCRUZE Station Wagon (J308)1.61598LDE2012.12 - 2015.12
FIATCROMA (194_)1.8 16V (194AXG1A)1796939 A4.0002005.12 - 2011.12
OPELADAM (M13)1.0999B 10 XFL, D 10 XFL2014.07 - 2018.11
OPELADAM (M13)1.21229A 12 XEL, B 12 XEL, D 12 XEL2012.10 - 2019.05
OPELADAM (M13)1.4 S1364B 14 NEH, D 14 NEH2014.11 - 2019.05
OPELADAM (M13)1.41398A 14 XER, B 14 XER, D 14 XER2012.10 - 2019.05
OPELADAM (M13)1.41398A 14 XEL, B 14 XEL, D 14 XEL2012.10 - 2019.05
OPELADAM (M13)1.4 LPG1398A 14 XEL, B 14 XEL, D 14 XEL2013.07 - 2018.11
OPELASTRA G CLASSIC (T98)1.4 16V (F08, F48)1389Z 14 XE2004.05 - 2009.07
OPELASTRA G CLASSIC (T98)1.6 16V (F08, F48)1598Z 16 XE2004.05 - 2006.02
OPELASTRA G CLASSIC (T98)1.6 (F08, F48)1598Z 16 XEP2006.03 - 2008.06
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)1.4 (F35)1364Z 14 XEP2007.10 - 2009.07
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)1.4 16V1389Z 14 XE2004.07 - 2007.09
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)1.61598Z 16 XE2004.06 - 2006.02
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)1.61598Z 16 XEP2006.02 - 2009.07
OPELASTRA G CLASSIC Saloon (T98)1.4 16V (F69)1389Z 14 XE2004.05 - 2009.07
OPELASTRA G CLASSIC Saloon (T98)1.6 16V (F69)1598Z 16 XE2004.03 - 2008.01
OPELASTRA G Convertible (T98)1.6 16V (F67)1598Z 16 XE2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G Convertible (T98)1.6 (F67)1598Z 16 XEP2003.01 - 2005.10
OPELASTRA G Convertible (T98)1.8 16V (F67)1796Z 18 XE2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G Coupe (T98)1.6 16V (F07)1598Z 16 XEP2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G Coupe (T98)1.6 16V (F07)1598Z 16 XE2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G Coupe (T98)1.8 16V (F07)1796X 18 XE12000.03 - 2000.10
OPELASTRA G Coupe (T98)1.8 16V (F07)1796Z 18 XE2000.09 - 2005.05
OPELASTRA G Estate (T98)1.2 16V (F35)1199X 12 XE1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Estate (T98)1.2 16V (F35)1199Z 12 XE2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Estate (T98)1.4 LPG (F35)1389X 14 XE, Z 14 XE1998.03 - 2004.07
OPELASTRA G Estate (T98)1.4 16V (F35)1389X 14 XE, Z 14 XE1998.06 - 2004.07
OPELASTRA G Estate (T98)1.6 (F35)1598X 16 SZR1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Estate (T98)1.6 16V (F35)1598X 16 XEL, Z 16 XE1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Estate (T98)1.6 LPG (F35)1598X 16 XEL, Z 16 XE1998.03 - 2004.07
OPELASTRA G Estate (T98)1.6 (F35)1598Z 16 SE2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Estate (T98)1.6 LPG (F35)1598Z 16 XEP2002.06 - 2004.07
OPELASTRA G Estate (T98)1.6 (F35)1598Z 16 XEP2002.12 - 2004.05
OPELASTRA G Estate (T98)1.6 CNG (F35)1598Z 16 YNG2003.03 - 2004.07
OPELASTRA G Estate (T98)1.7 DTI 16V (F35)1686Y 17 DT2000.02 - 2004.07
OPELASTRA G Estate (T98)1.7 CDTI (F35)1686Z 17 DTL2003.04 - 2004.05
OPELASTRA G Estate (T98)1.7 TD (F35)1699X 17 DTL1998.02 - 2000.08
OPELASTRA G Estate (T98)1.8 16V (F35)1796X 18 XE11998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Estate (T98)1.8 16V (F35)1796Z 18 XE2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Estate Van (F70)1.2 (F70)1199X 12 XE1998.09 - 2000.08
OPELASTRA G Estate Van (F70)1.4 (F70)1389X 14 XE, Z 14 XE1998.09 - 2005.04
OPELASTRA G Estate Van (F70)1.6 (F70)1598Z 16 XE, C 16 SEL1998.09 - 2004.01
OPELASTRA G Estate Van (F70)1.6 (F70)1598X 16 SZR1999.01 - 2000.09
OPELASTRA G Estate Van (F70)1.6 (F70)1598Z 16 SE2000.09 - 2005.04
OPELASTRA G Estate Van (F70)1.6 (F70)1598Z 16 XEP2004.02 - 2004.11
OPELASTRA G Estate Van (F70)1.7 DTI 16V (F70)1686Y 17 DT2000.02 - 2005.04
OPELASTRA G Estate Van (F70)1.7 CDTi (F70)1686Z 17 DTL2003.07 - 2004.11
+ 287 dalších (celkem 347)
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s