NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Opel Omega B 94-03 (5679329)

NTY Centrální Vysouvač Spojkového Válce Opel Omega B 94-03 (5679329)
Cena
745 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
NWS-PL-007

Skladem
OPEL OMEGA B 94-03 Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
OPEL

Technické parametry

Počet montážních otvorů2
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
A.B.S.41243
AUTO-SPEED PARTS290CL00649
AUTOMEGA130123210
BORG & BECKBCS124
Brake ENGINEERINGWC1012BE
Brake ENGINEERINGWC3219
BREDA LORETTRFI1009
BREMBOE 59 013
BSGBSG 65-625-013
CAR9916C
CHEVROLET09126743
CHEVROLET9126743
CLUTCHNUSMCK3250CSC
CLUTCHNUSMCK3273CSC
CLUTCHNUSMCK3275CSC
CLUTCHNUSMCSC029
DELPHILL80116
DENCKERMANNK300017
DIAMAXT1086
DJ PARTSCS1121C
FEBI BILSTEIN36303
FERRONTOP00480033
FTE1100135
FTEZA3501B1
GENERAL MOTORS009126743
GENERAL MOTORS090465484
GENERAL MOTORS09126743
GENERAL MOTORS90465484
GENERAL MOTORS9126743
GIRLING1301103
hajus Autoteile1411024
HART371 474
HART371474
JP GROUP1230403310
KAWE990069
KM Germany069 1643
KM Germany69 1643
KM Germany691643
LPR3219
LUCASLCSC0206
MAGNETI MARELLI3,59002E+11
MAGNETI MARELLI359002400420
MAPCO12753
MAXGEAR61-0070
MGAEB5104
MOTAQUIPVCC9
NationalNSC0009
OPEL06 79 337
OPEL56 79 329
OPEL6 79 337
+ 32 dalších (celkem 82)

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
OPELOMEGA B (V94)2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)1995X 20 DTH1997.09 - 2000.09
OPELOMEGA B (V94)2.0 16V (F69, M69, P69)1998X 20 XEV1994.03 - 1999.09
OPELOMEGA B (V94)2.0 (F69, M69, P69)199820 SE1994.03 - 2000.12
OPELOMEGA B (V94)2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)2171Y 22 DTH2000.09 - 2003.07
OPELOMEGA B (V94)2.2 DTI 16V (F69, M69, P69)2171Y 22 DTH2000.09 - 2003.07
OPELOMEGA B (V94)2.2 16V (F69, M69, P69)2198Y 22 XE, Z 22 XE1999.09 - 2003.07
OPELOMEGA B (V94)2.5 V6 (F69, M69, P69)2498X 25 XE1994.03 - 2000.09
OPELOMEGA B (V94)2.5 TD (F69, M69, P69)2498X 25 DT, X 25 TD, U 25 TD, U 25 DT, 25 DT1994.04 - 2003.07
OPELOMEGA B (V94)2.5 DTI (F69, M69, P69)2498Y 25 DT, Y 25 TD2001.09 - 2003.07
OPELOMEGA B (V94)2.6 V6 (F69, M69, P69)2597Y 26 SE2000.09 - 2003.07
OPELOMEGA B (V94)3.0 V6 (F69, M69, P69)2962X 30 XE1994.04 - 2001.02
OPELOMEGA B (V94)3.2 V6 (F69, M69, P69)3175Y 32 SE2001.02 - 2003.07
OPELOMEGA B Estate (V94)2.0 DTI 16V (F35, M35, P35)1995X 20 DTH1997.09 - 2000.09
OPELOMEGA B Estate (V94)2.0 16V (F35, M35, P35)1998X 20 XEV1994.03 - 1999.09
OPELOMEGA B Estate (V94)2.0 (F35, M35, P35)1998X 20 SE1994.03 - 1999.09
OPELOMEGA B Estate (V94)2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)2171Y 22 DTH2000.09 - 2003.07
OPELOMEGA B Estate (V94)2.2 DTI 16V (F35, M35, P35)2171Y 22 DTH2000.09 - 2003.07
OPELOMEGA B Estate (V94)2.2 16V (F35, M35, P35)2198Y 22 XE, Z 22 XE1999.09 - 2003.07
OPELOMEGA B Estate (V94)2.5 V6 (F35, M35, P35)2498X 25 XE1994.03 - 2000.09
OPELOMEGA B Estate (V94)2.5 TD (F35, M35, P35)2498X 25 DT, X 25 TD, U 25 TD, U 25 DT, 25 DT1994.04 - 2001.07
OPELOMEGA B Estate (V94)2.5 DTI (F35, M35, P35)2498Y 25 DT, Y 25 TD2001.09 - 2003.07
OPELOMEGA B Estate (V94)2.6 V6 (F35, M35, P35)2597Y 26 SE2000.09 - 2003.07
OPELOMEGA B Estate (V94)3.0 V6 (F35, M35, P35)2962X 30 XE1994.04 - 2001.02
OPELOMEGA B Estate (V94)3.2 V6 (F35, M35, P35)3175Y 32 SE2001.02 - 2003.07
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s