NTY Chladič Klimatizace Fiat Linea (323) (07-) 1.3 Mjtd Grande Punto (05-) 1.3 Mjtd (S Vysoušečem MAN) (51785227)

NTY Chladič Klimatizace Fiat Linea (323) (07-) 1.3 Mjtd Grande Punto (05-) 1.3 Mjtd (S Vysoušečem MAN) (51785227)
Cena
1 080 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
CCS-FT-018

Skladem
FIAT LINEA (323) (07-) 1.3 MJTD, GRANDE PUNTO (05-) 1.3 MJTD (W, I DRYER, MAN) Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
FIAT

Technické parametry

Typ převodovkymanuální převodovka
Délka jádra [mm]660
Šířka jádra [mm]305
Hloubka jádra [mm]16
Materiálhliník
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
AKS DASIS082046N
AURADIAFT5356
AUTOGAMMA107693
AVA Clever ChoiceFT5356
AVA Clever ChoiceFT5356D
AVA Clever ChoiceFTA5356
AVA Clever ChoiceFTA5356D
DELPHITSP0225697
FIAT51785227
FIAT51831829
FIAT51935322
FIAT59116447
FIAT59117438
FRIGAIR08042084
FRIGAIR8042084
JDEUS711M45
KALE OTO RADYATÖR195700
KALE OTO RADYATÖR5012
KÜHLER SCHNEIDER1720431
NISSENS940023
NRF350332
SCHLIECKMANN60175356
VALEO814385
VAN WEZEL17005356

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
FIATLINEA (323_, 110_)1.3 JTD Multijet (323AXB1A)1248199 A3.0002006.10 -
FIATLINEA (323_, 110_)1.3 D Multijet (323AXB11, 323AXB1A)1248199 A3.0002007.06 -
FIATLINEA (323_, 110_)1.3 D Multijet (323AXB1A)1248199 A3.000, 199 B1.0002009.09 -
FIATLINEA (323_, 110_)1.4 T-Jet (323AXC1A)1368198 A4.0002007.05 -
FIATLINEA (323_, 110_)1.41368350 A1.0002007.06 -
FIATLINEA (323_, 110_)1.6 D Multijet1598198 A3.0002009.06 -
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s