NTY Chladič Klimatizace Fiat Punto II (188) (99-) 1.8 I 16V (BEZ Vysoušeče MAN) (46524500)

NTY Chladič Klimatizace Fiat Punto II (188) (99-) 1.8 I 16V (BEZ Vysoušeče MAN) (46524500)
Cena
1 157 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
CCS-FT-014

Skladem
FIAT PUNTO II (188) (99-) 1.8 I 16V (W, O DRYER, MAN) Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
FIAT

Technické parametry

Materiálhliník
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
4SEASONS53312
AKS DASIS082370N
ARDFIATA290
AURADIAFT5214
AUTO AIR GLOUCESTER161121
AUTOGAMMA102644
AVA Clever ChoiceFT5214
BEHR HELLA SERVICE8FC351038321
DELPHITSP0225271
DENSODCN09103
DENSODCN09107
EUROREPAR1609636880
FIAT46524500
FIAT46788052
FIATK46524500
FRIGAIR08042013
FRIGAIR8042013
GERI925384
JDEUSM7110720
JDEUSRA7110720
KAGER945143
KALE OTO RADYATÖR350560
KLOKKERHOLM2023305214
KÜHLER SCHNEIDER1723701
MAGNETI MARELLI3,50203E+11
MAGNETI MARELLI350203000000
MAGNETI MARELLI350203015000
MAGNETI MARELLI350203142000
MAGNETI MARELLIBCQ015
MAHLEAC238000S
MOTRIO8671017694
NISSENS94533
NOR2023408
NRF35490
QUINTON HAZELLQCN255
SCHLIECKMANN60175214
VALEO817685
VAN WEZEL17005214

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
FIATPUNTO (188_)1.8 130 HGT (188.738, .718)1747183 A1.000, 188 A6.0001999.09 - 2012.03
FIATPUNTO (188_)1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251)1910188 A3.0001999.09 - 2012.03
FIATPUNTO (188_)1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357)1910188 A2.0001999.09 - 2012.03
FIATPUNTO (188_)1.9 JTD1910188 A7.0002001.10 - 2012.03
FIATPUNTO (188_)1.9 JTD1910188 B2.0002003.06 - 2012.03
FIATPUNTO Hatchback Van (188_)1.9 D 601910188 A3.0002000.02 - 2009.10
FIATPUNTO Hatchback Van (188_)1.9 JTD1910188 A7.0002000.02 - 2009.10
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s