NTY Chladič Oleje Citroen/peugeot Motorizace 1.6 16V/THP: C4 I C4 Grand Picasso I/ii C4 Picasso I/ii C5 III DS3/DS4/DS5 10- 207 a další (11427552687)

NTY Chladič Oleje Citroen/peugeot Motorizace 1.6 16V/THP: C4 I C4 Grand Picasso I/ii C4 Picasso I/ii C5 III DS3/DS4/DS5 10- 207 a další (11427552687)
Cena
533 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
CCL-CT-012

Skladem
CITROEN, PEUGEOT Motorizace 1.6 16V, THP: C4 I, C4 GRAND PICASSO I, II, C4 PICASSO I, II, C5 III DS3, DS4, DS5 10-, 207 06-, 208 12-, 308 I, II, 508 I, II, 5008 I, II, MINI Motorizace 1.6: R56, R58, R57, R59, R61, CLUBMAN R55, COUNTRYMAN R60 Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
CITROËNDSMINIPEUGEOT

Technické parametry

Délka [mm]63
Šířka [mm]95
Materiálhliník
Typ chlazenívodou chlazený
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
AKS DASIS066007N
CITROËN1103P7
CITROËN1103T5
CITROËNV864374580
CITROËNV864374980
FRIGAIR07024021
FRIGAIR7024021
JDEUSM4210351
MINI11427552687
NISSENS90991
NISSENS91167
NRF31763
PEUGEOT1103P7
PEUGEOT1103T5
PEUGEOTV864374580
PEUGEOTV864374980
VAN WEZEL06013729
VAN WEZEL6013729

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
CITROËNC4 Coupe (LA_)1.6 THP 15015985FX (EP6DT)2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)1.6 16V15985FT (EP6DT)2008.07 - 2010.12
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)1.6 16V15985FX (EP6DT)2008.10 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_)1.6 THP 16515985GZ (EP6FDT)2014.07 -
CITROËNC4 I (LC_)1.6 THP 15015985FX (EP6DT)2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)1.6 THP 14015985FT (EP6DT)2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 PICASSO I MPV (UD_)1.6 THP 14015985FT (EP6DT)2008.07 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I MPV (UD_)1.6 16V15985FX (EP6DT)2008.07 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO II1.6 THP 16515985GZ (EP6FDT)2014.07 -
CITROËNC4 PICASSO II1.6 THP 15015985FX (EP6DT)2014.09 -
CITROËNC4 SPACETOURER (3D_)1.6 THP 16515985GZ (EP6FDT)2018.04 -
CITROËNC5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_)1.6 PureTech 180 (A45GFR)15985GF (EP6FADTXD)2018.11 -
CITROËNC5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_)1.6 THP 165 (A45GYJ)15985GY (EP6FDTM)2019.05 -
CITROËNC5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_)1.6 THP 150 (A45GXJ)15985GX (EP6FDTMD)2019.09 -
CITROËNC5 AIRCROSS (AC_, AJ_, AR_, A4_)1.6 Hybrid 225 (A45GFR)1598DGZ (EP6FADTXHPD), DGZ (EP6FADTXHP)2020.04 -
CITROËNDS3 (SA_)1.6 Racing15985FF (EP6DTS)2011.02 - 2015.07
CITROËNDS3 (SA_)1.6 Racing15985FD (EP6DTS)2011.02 - 2015.07
CITROËNDS3 (SA_)1.6 THP 16515985FM (EP6DT), 5GZ (EP6FDT)2014.10 - 2015.06
CITROËNDS3 Convertible1.6 Racing15985FD (EP6DTS)2014.03 - 2015.07
CITROËNDS4 (NX_)1.6 THP 20015985FU (EP6DTX), 5FU (EP6CDTX)2011.04 - 2015.07
CITROËNDS4 (NX_)1.6 THP 16515985GZ (EP6FDT), 5FM (EP6CDTM)2012.01 - 2015.07
CITROËNDS4 (NX_)1.6 THP 16015985FM (EP6CDTM)2012.04 - 2015.07
CITROËNDS51.6 THP 20015985FU (EP6DTX), 5FU (EP6CDTX)2011.11 - 2015.07
CITROËNDS51.6 THP 15015985FE (EP6CDTMD)2011.11 - 2015.07
CITROËNDS51.6 THP 165 Hybrid15985GZ (EP6FDT)2012.06 - 2015.07
CITROËNGRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_)1.6 THP 16515985GZ (EP6FDT)2018.04 -
CITROËNGRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_)1.6 THP 16515985GX (EP6FDTMD)2018.04 -
CITROËNGRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_)1.6 PureTech 18015985GF (EP6FADTXD)2018.04 -
DSDS 3 (SA_)1.6 THP (SA5GZM)15985GZ (EP6FDT)2015.07 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)1.6 THP 208 (SA5GRM)15985GR (EP6FDTX)2015.09 - 2019.07
DSDS 3 Convertible (SB_)1.6 THP 20815985GR (EP6FDTX)2015.09 - 2019.07
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)1.6 THP 21015985GM (EP6FDTX)2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)1.6 THP 16515985GZ (EP6FDT)2015.07 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)1.6 THP 21015985GM (EP6FDTX)2015.04 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)1.6 THP 165 (KF5GZT)15985GZ (EP6FDT)2015.07 - 2018.12
DSDS 7 Crossback (J4_, JR_, JC_)1.6 PureTech 225 (J45GCR, J45GGR)15985GC (EP6FADTX), 5GG (EP6FADTX)2017.09 - 2022.12
DSDS 7 Crossback (J4_, JR_, JC_)1.6 PureTech 180 (J45GFR)15985GF (EP6FADTXD)2018.04 -
DSDS 7 Crossback (J4_, JR_, JC_)E-TENSE 4x4 (J45GBU)15985GB (EP6FADTXHP)2019.05 -
MINIMINI (R56)Cooper S1598N14 B16 A, N14 B16 AB2006.10 - 2010.02
MINIMINI (R56)Cooper S John Cooper Works1598N14 B16 A, N14 B16 AB2006.11 - 2010.02
MINIMINI (R56)John Cooper Works1598N14 B16 C, N18 B16 C2007.11 - 2013.11
MINIMINI (R56)Cooper S1598N18 B16 A2010.03 - 2013.11
MINIMINI (R56)Cooper S1598N18 B16 A2010.03 - 2013.11
MINIMINI (R56)Cooper S John Cooper Works1598N18 B16 A2011.10 - 2013.11
MINIMINI (R56)John Cooper Works GP1598N14 B16 C, N18 B16 C2012.09 - 2013.11
MINIMINI CLUBMAN (R55)Cooper S1598N14 B16 A, N14 B16 AB2007.08 - 2010.07
MINIMINI CLUBMAN (R55)Cooper S1598N18 B16 A, N14 B16 AB2007.10 - 2014.06
MINIMINI CLUBMAN (R55)John Cooper Works1598N14 B16 C, N18 B16 C2007.11 - 2014.06
MINIMINI CLUBMAN (R55)Cooper S John Cooper Works1598N14 B16 AB2008.10 - 2010.02
MINIMINI CLUBMAN (R55)Cooper S1598N18 B16 A2010.03 - 2014.06
MINIMINI CLUBMAN (R55)Cooper S1598N18 B16 A2010.03 - 2014.06
MINIMINI Convertible (R57)Cooper S1598N14 B16 A, N18 B16 A2007.10 - 2015.06
MINIMINI Convertible (R57)Cooper S1598N14 B16 A, N14 B16 AB2008.04 - 2010.07
MINIMINI Convertible (R57)John Cooper Works1598N14 B16 C, N18 B16 C2008.08 - 2015.05
MINIMINI Convertible (R57)Cooper S1598N14 B16 A, N14 B16 AB2008.12 - 2010.07
MINIMINI Convertible (R57)Cooper S1598N18 B16 A2010.02 - 2015.06
MINIMINI Convertible (R57)Cooper S1598N18 B16 A2010.02 - 2015.06
MINIMINI COUNTRYMAN (R60)Cooper S1598N18 B16 A2010.08 - 2016.10
MINIMINI COUNTRYMAN (R60)Cooper S ALL41598N18 B16 A2010.08 - 2016.10
MINIMINI COUNTRYMAN (R60)Cooper S1598N18 B16 A2010.08 - 2016.10
+ 78 dalších (celkem 138)
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s