NTY EGR Ventil Alfa Romeo 159 1.9JTDM 2005.09- Saab 9-3 1.9TID 2005.01- Suzuki SX4 1.9DDIS 2006.06- Opel Astra H 1.9CDTI 2004.06- a další (55186214)

NTY EGR Ventil Alfa Romeo 159 1.9JTDM 2005.09- Saab 9-3 1.9TID 2005.01- Suzuki SX4 1.9DDIS 2006.06- Opel Astra H 1.9CDTI 2004.06- a další (55186214)
Cena
644 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
EGR-AR-001

Skladem
ALFA ROMEO 159 1.9JTDM 2005.09-, SAAB 9-3 1.9TID 2005.01-, SUZUKI SX4 1.9DDIS 2006.06-, OPEL ASTRA H 1.9CDTI 2004.06-, VECTRA C 1.9CDTI 2004- Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
ALFA ROMEOFIATOPELSAABSUZUKI

Technické parametry

Doplňující informacebez chladiče EGR
Doplňující informaces těsněním
Počet pinů2
Provozní režimelektrický
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
AUTEX959033
AUTOMEGA1108510342
BUGIAD54017
DELPHIEG10371-12B1
DRI717.720.020
ERA555061
ESEN SKV14SKV033
ESEN SKV14SKV055
FEBI BILSTEIN45157
FIAT55186214
FIAT55194734
FIAT55205455
FIAT55215032
HELLA6NU 010 171-541
HITACHI138477
HOFFER7518094
INTERMOTOR14313
INTERMOTOREGR098
INTERMOTORERV086
IPD45-8028
JAPANPARTSEGR-800
LUCAS ELECTRICALFDR156
MAGNETI MARELLI5,71822E+11
MAGNETI MARELLI571822000000
MAGNETI MARELLI571822112007
MAPCO83712
MEAT & DORIA88094
OPEL55215032
OPEL58 51 596
OPEL58 51 827
OPEL8 51 342
OPEL8 51 757
OPEL93169064
OPEL93178886
OPEL93189082
PIERBURG7.22946.38.0
PIERBURG7.22946.41.0
PIERBURG7.22946.43.0
QUINTON HAZELLXEGR87
S.I.D.A.T83.604
SAAB93189082
SUZUKI18520-79J52
SWAG40 94 5157
TRISCAN8813 10015
TRISCAN881310015
VAUXHALL55215032
VAUXHALL58 51 596
VAUXHALL58 51 827
VAUXHALL8 51 342
VAUXHALL8 51 757
+ 7 dalších (celkem 57)

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
ALFA ROMEO159 (939_)1.9 JTDM 8V (939AXE1B)1910939 A1.0002005.09 - 2011.11
ALFA ROMEO159 (939_)1.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B)1910939 A7.000, 937 A7.0002005.09 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)1.9 JTDM 8V (939BXE1B)1910939 A1.0002006.03 - 2011.11
ALFA ROMEO159 Sportwagon (939_)1.9 JTDM 8V (939AXH1B, 939BXH1B)1910937 A7.0002006.03 - 2011.11
FIATCROMA (194_)1.9 D Multijet1910939 A7.0002005.06 - 2011.12
FIATCROMA (194_)1.9 D Multijet (194AXB1B)1910939 A1.0002005.06 - 2011.12
FIATCROMA Estate Van (194_)1.9 MJTD (194AXB1B)1910939 A1.0002006.04 - 2011.12
FIATGRANDE PUNTO (199_)1.9 D Multijet1910199 A5.0002005.10 -
FIATGRANDE PUNTO (199_)1.9 D Multijet1910939 A1.0002005.10 -
FIATGRANDE PUNTO (199_)1.9 D Multijet1910939 A7.0002006.06 - 2009.12
FIATSEDICI (189_)1.9 D Multijet1910D19AA2006.06 - 2011.10
FIATSEDICI (189_)1.9 D Multijet 4x41910D19AA2006.06 - 2011.10
OPELASTRA H (A04)1.9 CDTI (L48)1910Z 19 DT2004.06 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)1.9 CDTI (L48)1910Z 19 DTL2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Estate (A04)1.9 CDTI (L35)1910Z 19 DT2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Estate (A04)1.9 CDTI (L35)1910Z 19 DTL2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Estate Van (L70)1.9 CDTI (L70)1910Z 19 DTL2005.08 - 2012.12
OPELASTRA H Estate Van (L70)1.9 CDTI (L70)1910Z 19 DT2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)1.9 CDTI (L08)1910Z 19 DT2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)1.9 CDTI (L08)1910Z 19 DTL2006.01 - 2010.10
OPELSIGNUM Hatchback (Z03)1.9 CDTI (F48)1910Z 19 DT2004.04 - 2008.02
OPELSIGNUM Hatchback (Z03)1.9 CDTI (F48)1910Z 19 DTL2005.08 - 2008.02
OPELVECTRA C (Z02)1.9 CDTI (F69)1910Z 19 DT2004.04 - 2009.01
OPELVECTRA C (Z02)1.9 CDTI (F69)1910Z 19 DTL2005.10 - 2008.08
OPELVECTRA C Estate (Z02)1.9 CDTI (F35)1910Z 19 DT2004.04 - 2009.01
OPELVECTRA C Estate (Z02)1.9 CDTI (F35)1910Z 19 DTL2005.06 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)1.9 CDTI (F68)1910Z 19 DT2004.04 - 2009.01
OPELVECTRA C GTS (Z02)1.9 CDTI (F68)1910Z 19 DTL2005.06 - 2008.08
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)1.9 CDTI (M75)1910Z 19 DTL2005.07 - 2010.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)1.9 CDTI (M75)1910Z 19 DT2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Box Body/MPV (A05)1.9 CDTI VAN (M75)1910Z 19 DT2005.07 - 2015.04
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)1.9 TiD1910Z 19 DT2004.09 - 2015.02
SAAB9-3 Convertible (YS3F)1.9 TiD1910Z 19 DT2004.09 - 2015.02
SAAB9-3 Estate (E50)1.9 TiD1910Z 19 DT2005.03 - 2015.02
SUZUKISX4 (EY, GY)1.9 DDiS (RW419D)1910D19AA2006.06 -
SUZUKISX4 (EY, GY)1.9 DDiS 4x4 (RW419D)1910D19AA2006.06 -
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s