NTY EGR Ventil Audi A4/A6 2.5TDI 1997- Skoda Superb 2.5TDI 2001 (59131503)

NTY EGR Ventil Audi A4/A6 2.5TDI 1997- Skoda Superb 2.5TDI 2001 (59131503)
Cena
693 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
EGR-AU-016

Skladem
AUDI A4, A6 2.5TDI 1997-, SKODA SUPERB 2.5TDI 2001- Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
AUDIŠKODAVOLKSWAGEN

Technické parametry

Doplňující informacebez chladiče EGR
Doplňující informaces těsněními
Provozní režimpneumatický
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
AUDI057131503K
AUDI059131503
AUDI059131503B
AUDI59131503
DELPHIEG10269
DELPHIEG10269-12B1
DRI717710107
DRI717710185
DRI717730168
ELSTOCK71-0107
ELSTOCK71-0185
ELSTOCK73-0168
ELTA AUTOMOTIVEEE6072
ELTA AUTOMOTIVEEE6222
ERA555036
FISPA83.616
HOFFER7518026
LUCAS ELECTRICALLEV0248
MAGNETI MARELLI5,71822E+11
MAGNETI MARELLI571822000000
MAGNETI MARELLI571822112085
MEAT & DORIA88026
PIERBURG7.21675.05
PIERBURG7.21675.05.0
PIERBURG7.21675.11
PIERBURG7.21675.11.0
PIERBURG7.21675.17
PIERBURG7.21675.17.0
PIERBURG7.21675.55.0
PIERBURG721675051
PIERBURG72167555
RHIAG103847
RHIAG107247
SEAT057131503K
SEAT059131503
SEAT059131503B
SEAT59131503
SIDAT83.616
SKODA057131503K
SKODA059131503
SKODA059131503B
SKODA59131503
VAG057131503K
VAG059131503
VAG059131503B
VAG59131503
VW057131503K
VW059131503
VW059131503B
VW59131503
+ 1 dalších (celkem 51)

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
AUDIA4 B5 (8D2)2.5 TDI quattro2496AFB, AKN1997.09 - 2000.11
AUDIA4 B5 (8D2)2.5 TDI2496AFB, AKN1997.09 - 2000.11
AUDIA4 B5 Avant (8D5)2.5 TDI2496AFB, AKN1997.09 - 2001.09
AUDIA4 B5 Avant (8D5)2.5 TDI quattro2496AFB, AKN1997.09 - 2001.09
AUDIA4 B6 (8E2)2.5 TDI quattro2496AKE, BAU, BDH2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)2.5 TDI2496AYM2001.08 - 2002.07
AUDIA4 B6 (8E2)2.5 TDI2496BFC, BCZ, BDG2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)2.5 TDI2496AYM2001.09 - 2002.07
AUDIA4 B6 Avant (8E5)2.5 TDI quattro2496AKE, BAU, BDH2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)2.5 TDI2496BFC, BCZ, BDG2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Convertible (8H7)2.5 TDI2496BFC, BCZ, BDG2002.08 - 2005.12
AUDIA4 B7 (8EC)2.5 TDI2496BDG2004.11 - 2006.05
AUDIA4 B7 Avant (8ED)2.5 TDI2496BDG2004.11 - 2006.05
AUDIA6 C4 (4A2)2.5 TDI2461AAT1994.06 - 1997.10
AUDIA6 C4 (4A2)2.5 TDI2461AEL1994.08 - 1997.10
AUDIA6 C4 (4A2)2.5 TDI quattro2461AEL1995.10 - 1997.10
AUDIA6 C4 Avant (4A5)2.5 TDI2461AAT1994.06 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)2.5 TDI2461AEL1994.08 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)2.5 TDI quattro2461AEL1995.07 - 1997.12
AUDIA6 C5 (4B2, 4B4)2.5 TDI quattro2496AFB, AKN1997.07 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2, 4B4)2.5 TDI2496AFB, AKN1997.07 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2, 4B4)2.5 TDI2496AKE, BAU, BDH2000.02 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2, 4B4)2.5 TDI quattro2496AKE, BAU, BDH2000.02 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2, 4B4)2.5 TDI2496AYM2001.08 - 2005.01
AUDIA6 C5 (4B2, 4B4)2.5 TDI2496BFC, BCZ, BDG2002.07 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5, 4B6)2.5 TDI quattro2496AFB, AKN1997.12 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5, 4B6)2.5 TDI2496AFB, AKN1997.12 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5, 4B6)2.5 TDI quattro2496AKE, BAU, BDH2000.02 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5, 4B6)2.5 TDI2496AKE, BAU, BDH2000.02 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5, 4B6)2.5 TDI2496AYM2001.08 - 2005.01
AUDIA6 C5 Avant (4B5, 4B6)2.5 TDI2496BFC, BCZ, BDG2002.07 - 2005.01
AUDIA8 D2 (4D2, 4D8)2.5 TDI2496AFB, AKN1997.01 - 2000.04
AUDIA8 D2 (4D2, 4D8)2.5 TDI quattro2496AFB, AKN1997.07 - 2000.04
AUDIA8 D2 (4D2, 4D8)2.5 TDI quattro2496AKE2000.09 - 2002.09
AUDIA8 D2 (4D2, 4D8)2.5 TDI2496AKE2000.09 - 2002.09
AUDIALLROAD C5 (4BH)2.5 TDI quattro2496AKE, BAU2000.05 - 2005.08
AUDIALLROAD C5 (4BH)2.5 TDI quattro2496BCZ2003.05 - 2005.08
SKODASUPERB I (3U4)2.5 TDI2496AYM2001.12 - 2003.08
SKODASUPERB I (3U4)2.5 TDI2496BDG2003.06 - 2008.03
VWPASSAT B5 (3B2)2.5 TDI2496AKN, AFB1998.07 - 2000.11
VWPASSAT B5 (3B2)2.5 TDI Syncro/4motion2496AKN, AFB1998.12 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)2.5 TDI2496AKN, AFB1998.07 - 2000.11
VWPASSAT B5 Variant (3B5)2.5 TDI Syncro/4motion2496AKN, AFB1998.12 - 2000.11
VWPASSAT B5.5 (3B3)2.5 TDI2496AKN2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)2.5 TDI 4motion2496AKN, AFB2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)2.5 TDI 4motion2496BAU, BDH2003.01 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 (3B3)2.5 TDI2496BDG2003.05 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)2.5 TDI2496AKN2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)2.5 TDI 4motion2496AKN2000.11 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)2.5 TDI 4motion2496BAU, BDH2003.01 - 2005.05
VWPASSAT B5.5 Variant (3B6)2.5 TDI2496BDG2003.05 - 2005.05
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s