NTY Hadice Přívodu Vzduchu Ford Focus I II C-max 1.6TDCI 01.03 (1673571)

NTY Hadice Přívodu Vzduchu Ford Focus I II C-max 1.6TDCI 01.03 (1673571)
Cena
213 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
GPP-FR-000

Skladem
FORD FOCUS I, II, C-MAX 1.6TDCI 01.03- Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
FORDVOLVO

Technické parametry

Délka [mm]195
Vnitřní průměr 1 [mm]70
Vnitřní průměr 2 [mm]44
Materiálpryž
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
AKRON-MALÒ231892
ASAM AUTOMOTIVE55672
AslyxAS-506265
at autoteile germanyAT20721
BE TURBO700721
BIRTH55544
BORG & BECKBTH1455
BREMI30087
BSGBSG 30-720-093
BSGBSG 30-720-176
BSGBSG 30-720-319
BUGIADBIH18100
CAUTEX086752
CAUTEX86752
ESEN SKV24SKV127
FARE SA13039
FEBI BILSTEIN46492
FIRST LINEFTH1455
FORD1 448 610
FORD1 475 090
FORD1 485 712
FORD1 486 600
FORD1 493 258
FORD1 511 205
FORD1 543 828
FORD1 607 484
FORD1 673 571
FORD1 673 571 SK
FORD1448610
FORD1475090
FORD1485712
FORD1486600
FORD1493258
FORD1511205
FORD1543828
FORD1607484
FORD1673571
FORD USA7M519A673EA
FORD USA7M519A673EB
FORD USA7M519A673EC
FORD USA7M519A673ED
FORD USA7M519A673EE
FORD USA7M519A673EF
FORD USA7M519A673EG
FORD USA7M519A673EH
FORD USA7M519A673EJ
GATESANTK1056
GOOMAH-0336
HART360298
HART615 143
+ 44 dalších (celkem 94)

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
FORDC-MAX (DM2)1.6 TDCi1560G8DC, MTDA2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)1.6 TDCi1560G8DA, G8DB, G8DD2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)1.6 TDCi1560HHDA, HHDB, GPDA2007.02 - 2010.09
FORDFOCUS C-MAX (DM2)1.6 TDCi1560G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)1.6 TDCi1560HHDA, HHDB2005.02 - 2007.03
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)1.6 TDCi1560G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)1.6 TDCi1560G8DC, MTDA2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)1.6 TDCi1560HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II Estate Van1.6 TDCi1560G8DA2004.07 - 2011.07
FORDFOCUS II Estate Van1.6 TDCi1560G8DC, MTDA2004.11 - 2011.07
FORDFOCUS II Estate Van1.6 TDCi1560HHDA2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH)1.6 TDCi1560G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH)1.6 TDCi1560G8DC, MTDA2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH)1.6 TDCi1560HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)1.6 TDCi1560HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)1.6 TDCi1560G8DC, MTDA2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)1.6 TDCi1560G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)1.6 TDCi1560G8DA2007.12 - 2012.09
VOLVOC30 (533)1.6 D1560D 4164 T2006.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)1.6 D1560D 4164 T2005.01 - 2012.12
VOLVOV50 (545)1.6 D1560D 4164 T2005.01 - 2011.12
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s