NTY Měnič Tlaku Turba Renault Laguna II 1.9DCI 2001- Megane II 1.9DCI 2002- Trafic 2.5DCI 2006- Suzuki Grand Vitara 1.9DDIS 2005 (18117-67JA0)

NTY Měnič Tlaku Turba Renault Laguna II 1.9DCI 2001- Megane II 1.9DCI 2002- Trafic 2.5DCI 2006- Suzuki Grand Vitara 1.9DDIS 2005 (18117-67JA0)
Cena
580 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
EGR-RE-014

Skladem
RENAULT LAGUNA II 1.9DCI 2001-, MEGANE II 1.9DCI 2002-, TRAFIC 2.5DCI 2006-, SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 2005- Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
NISSANOPELRENAULT

Technické parametry

Provozní režimelektropneumatický
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
AUTEX959502
AUTLOGAV6177
AUTLOGAV6190
DIPASPORTTRBCP021PRBN
ERA555330
ERA555330A
FEBI BILSTEIN106803
HOFFER8029227
INTERMOTOR14259
INTERMOTORLEV060
IPD45-8497
LUCAS ELECTRICALFDR7045
MAXGEAR27-0184
MEAT & DORIA9227
MOTAQUIPLVEV128
NISSAN14483-00Q0A
OPEL44 18 507
OPEL44 31 859
OPEL93161882
OPEL93857976
PIERBURG7.01152.00.0
PIERBURG7.01152.02.0
QUINTON HAZELLXELV69
RENAULT82 00 120 126
RENAULT82 00 162 073
RENAULT82 00 247 248
RENAULT82 00 270 451
RENAULT82 00 412 085
RENAULT82 00 486 264
S.I.D.A.T83.899
SWAG82 10 6803
TOPRAN639 902
TOPRAN639902
VAUXHALL44 18 507
VAUXHALL44 31 859
VAUXHALL93161882
VAUXHALL93857976
VEMOV46-63-0008
WE PARTS331240053
WILMINK GROUPWG1013389
WILMINK GROUPWG1025726
WILMINK GROUPWG1494735
WILMINK GROUPWG1945873
WILMINK GROUPWG2015801

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
NISSANINTERSTAR Bus (X70)dCi 1002463G9U 6502006.04 - 2011.03
NISSANINTERSTAR Bus (X70)dCi 1502463G9U 6322006.09 - 2011.03
NISSANINTERSTAR Bus (X70)dCi 1202463G9U 6502006.09 - 2011.03
NISSANINTERSTAR Platform/Chassis (X70)dCi 1502463G9U 6322006.08 -
NISSANINTERSTAR Platform/Chassis (X70)dCi 1202463G9U 6502006.08 -
NISSANINTERSTAR Van (X70)dCi 1202463G9U 6502006.09 -
NISSANINTERSTAR Van (X70)dCi 1502463G9U 6322006.09 -
NISSANPRIMASTAR Bus (X83)dCi 1502463G9U 6322006.09 -
NISSANPRIMASTAR Bus (X83)dCi 1152463G9U 6302008.09 -
NISSANPRIMASTAR Platform/Chassis (X83)2.5 dCi 1502463G9U 6302006.04 -
NISSANPRIMASTAR Van (X83)2.5 dCi 1502463G9U 6322006.09 -
NISSANPRIMASTAR Van (X83)2.5 dCi 1152463G9U 6302008.09 -
OPELMOVANO A Bus (X70)2.5 CDTI (JD)2464G9U 650, G9U 6322006.08 -
OPELMOVANO A Bus (X70)2.5 CDTI (JD)2464G9U 650, G9U 6322006.08 -
OPELMOVANO A Bus (X70)2.5 CDTI (JD)2464G9U 6502007.09 -
OPELMOVANO A Platform/Chassis (X70)2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)2464G9U 650, G9U 6322006.08 -
OPELMOVANO A Platform/Chassis (X70)2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)2464G9U 650, G9U 6322006.08 -
OPELMOVANO A Platform/Chassis (X70)2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4)2464G9U 6502006.08 -
OPELMOVANO A Van (X70)2.5 CDTI (FD)2464G9U 650, G9U 6322003.10 -
OPELMOVANO A Van (X70)2.5 CDTI (FD)2464G9U 650, G9U 6322003.10 -
OPELMOVANO A Van (X70)2.5 CDTI (FD)2464G9U 6502003.10 -
OPELVIVARO A Bus (X83)2.5 CDTI (F7, J7, A07)2463G9U 6302006.08 - 2014.07
OPELVIVARO A Bus (X83)2.5 CDTI (F7, J7, A07)2464G9U 6302006.08 - 2010.03
OPELVIVARO A Platform/Chassis (X83)2.5 CDTI2463G9U 6302006.08 - 2014.07
OPELVIVARO A Platform/Chassis (X83)2.5 CDTI2464G9U 6302006.08 - 2010.03
OPELVIVARO A Van (X83)2.5 CDTI (F7)2463G9U 6302006.08 - 2014.07
OPELVIVARO A Van (X83)2.5 CDTI (F7)2464G9U 6302006.08 - 2010.03
RENAULTAVANTIME (DE0_)2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V)1998F4R 760, F4R 7612001.11 - 2003.05
RENAULTAVANTIME (DE0_)2.2 dCi (DE01)2188G9T 7122002.05 - 2003.05
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)1.9 dCi (JK0U, JK0G)1870F9Q 680, F9Q 820, F9Q 8262002.11 - 2015.01
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)1.9 dCi (JK0U)1870F9Q 8202003.04 - 2005.02
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)2.2 dCi (JK0H)2188G9T 742, G9T 7432002.11 - 2006.08
RENAULTESPACE IV (JK0/1_)2.2 dCi (JK07)2188G9T 6452006.02 - 2015.12
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_)1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)1870F9Q 8122004.04 - 2006.05
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_)1.9 dCi (JM14)1870F9Q 804, F9Q 803, F9Q 816, F9Q 8182004.04 - 2008.02
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_)1.9 dCi1870F9Q 804, F9Q 812, F9Q 803, F9Q 816, F9Q 8182005.05 - 2009.01
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)1.9 dCi1870F9Q 718, F9Q 7542001.03 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)1.9 dCi (BG08, BG0G)1870F9Q 750, F9Q 650, F9Q 670, F9Q 6742001.03 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)1.9 dCI (BG0E)1870F9Q 7522001.06 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)1.9 dCi (BG0R, BG0E)1870F9Q 7542001.10 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)1.9 dCi (BG05)1870F9Q 6642004.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)1.9 dCi (BG1A, BG1W, BG0G)1870F9Q 758, F9Q 670, F9Q 6742005.01 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)1.9 dCi (BG1A, BG1V)1870F9Q 758, F9Q 7592005.05 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)1.9 dCi (BG12)1870F9Q 750, F9Q 758, F9Q 7592005.09 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)1.9 dCi (BG13)1870F9Q 750, F9Q 7582005.09 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)2.2 dCi (BG0F)2188G9T 702, G9T 7002001.10 - 2006.08
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)2.2 dCi (BG09)2188G9T 6002004.04 - 2005.10
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_)2.2 dCi2188G9T 600, G9T 605, G9T 706, G9T 7072005.05 - 2007.08
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)1.9 dCi (KG0G)1870F9Q 750, F9Q 670, F9Q 6742001.03 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)1.9 dCI (KG0E)1870F9Q 7522001.06 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)1.9 dCi (KG0E, KG0R)1870F9Q 7522001.10 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)1.9 dCi1870F9Q 6642003.08 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)1.9 dCi (KG05)1870F9Q 6642004.03 - 2005.05
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)1.9 dCi (KG1A, KG1W, KG0G)1870F9Q 758, F9Q 6742005.01 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)1.9 dCi (KG1V)1870F9Q 758, F9Q 7592005.05 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)1.9 dCi (KG12)1870F9Q 758, F9Q 7592005.08 - 2007.09
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)1.9 dCi1870F9Q 7502005.09 - 2007.12
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)2.2 dCi (KG0F)2188G9T 702, G9T 703, G9T 706, G9T 707, G9T 7002001.10 - 2006.08
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)2.2 dCi (KG09)2188G9T 6002004.04 - 2005.10
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_)2.2 dCi (KG0F, KG1N)2188G9T 600, G9T 605, G9T 706, G9T 7072005.05 - 2007.12
+ 40 dalších (celkem 100)
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s