NTY Napínací Kladka Vícedrážkového Řemene Hyundai Coupe II Santa FE I Santa FÉ II Sonata IV Trajet Trajet/minivan Tucson XG KIA a další (122-00)

NTY Napínací Kladka Vícedrážkového Řemene Hyundai Coupe II Santa FE I Santa FÉ II Sonata IV Trajet Trajet/minivan Tucson XG KIA a další (122-00)
Cena
259 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
RNK-HY-517

Skladem
HYUNDAI COUPE II, SANTA FE I, SANTA FÉ II, SONATA IV, TRAJET, TRAJET, MINIVAN, TUCSON, XG, KIA MAGENTIS I, SPORTAGE II 2.5, 2.7 06.98- Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
HYUNDAIKIA

Technické parametry

Šířka [mm]26
Vnější průměr [mm]82,5
Vnitřní průměr [mm]17
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
A.B.AYP141023
A.B.AYP308226
ASHIKA129-0H-H00
AUTEX654538
AUTLOGRT1609
AUTOKIT03.80966
AUTOTEAMA07348
BLUE PRINTADG096518
BREDA LORETTTOA5243
BTAE20510BTA
CALIBER87808
DAYCOAPV3423
FEBI BILSTEIN33181
FENOXR34148
FLENNORFS99248
GATEST38027
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1140522
HYUNDAI25286-37100
HYUNDAI25286-37110
HYUNDAI2528637100
HYUNDAI2528637110
IAP QUALITY PARTS127-07187
IPD15-3533
JAPANPARTSRP-H00
JAPKO129H00
KAVO PARTSDIP-3016
KIA25286-37100
KIA25286-37110
KIA2528637100
KIA2528637110
KM InternationalFI18370
KRAFT AUTOMOTIVE1224680
LUCASLA0545
MAGNETI MARELLI331316170361
MAPCO23252
MICHELIN EnginePartsSMAMP05015
NPSH110I03
OPTIMAL0-N1678
QUATTRO FRENIQF31P00090
REPKITRKT2682
RUVILLE58418
Schaeffler INA532 0543 10
SKFVKM 65015
STELLOX03-40390-SX
SWAG90 93 3181
TRISCAN8641 102021
WILMINK GROUPWG1253055
WILMINK GROUPWG1432342
WILMINK GROUPWG1782936
ZEKKERTSR-1453

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
HYUNDAICOUPE II (GK)2.7 V62656G6BA2001.01 - 2009.08
HYUNDAICOUPE II (GK)2.7 V62656G6BA2002.03 - 2009.08
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)2.7 V6 4x42656G6BA2001.02 - 2006.03
HYUNDAISONATA IV (EF)2.7 V62656G6BA2001.10 - 2004.11
HYUNDAITRAJET (FO)2.7 V62656G6BA2000.09 - 2008.07
HYUNDAITUCSON (JM)2.72656G6BA2004.08 - 2009.12
HYUNDAITUCSON (JM)2.7 All-wheel Drive2656G6BA2004.08 - 2010.11
HYUNDAIXG (XG)2502493G6BV1998.12 - 2005.12
KIAMAGENTIS II (MG)2.72656G6EA2005.11 - 2010.12
KIAMAGENTIS II (MG)2.7 V62656G6EA2009.07 - 2010.12
KIASPORTAGE II (JE_, KM_)2.7 V6 4WD2656G6BA2004.09 - 2010.08
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s