NTY Opravná Sada Vstřikovače Citroen Jumper 2.2HDI 2006- Fiat Ducato 2.2 HDI 2006- Ford Transit 2.2TDCI 2.4TDCI 2006- Peugeot Boxer 2.2HDI… (1372494)

NTY Opravná Sada Vstřikovače Citroen Jumper 2.2HDI 2006- Fiat Ducato 2.2 HDI 2006- Ford Transit 2.2TDCI 2.4TDCI 2006- Peugeot Boxer 2.2HDI… (1372494)
Cena
334 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
BWP-CT-000

Skladem
CITROEN JUMPER 2.2HDI 2006-, FIAT DUCATO 2.2 HDI 2006-, FORD TRANSIT 2.2TDCI, 2.4TDCI 2006-, PEUGEOT BOXER 2.2HDI 2006-, LAND ROVER DEFENDER 2.4TD4 2006- Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
CITROËNFIATFORDPEUGEOT

Technické parametry

Potřebné množství4
Tvorba palivové směsiCommon Rail (CR)
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
CITROËN/PEUGEOT1980 J7
DENSO0950005800
DENSO0950005801
DENSO950005800
DENSO950005801
DENSODCRI105800
FIAT71724128
FIAT71794621
FIAT9659325580
FORD1372379
FORD1378432
FORD1812618
FORD6C1Q9K546AB
FORD6C1Q9K546AC
FORDRM6C1Q9K546AC
INTERMOTOR87197
INTERMOTORDI515
VEGE10494910
VEGE10495010
VEMOV25-11-0017

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
CITROËNJUMPER III Bus2.2 HDi 10021984HV (P22DTE)2006.04 -
CITROËNJUMPER III Bus2.2 HDi 12021984HU (P22DTE)2006.04 - 2016.12
CITROËNJUMPER III Platform/Chassis2.2 HDi 10021984HV (P22DTE)2006.04 -
CITROËNJUMPER III Platform/Chassis2.2 HDi 12021984HU (P22DTE)2006.04 - 2016.12
CITROËNJUMPER III Van2.2 HDi 10021984HV (P22DTE)2006.04 - 2012.12
CITROËNJUMPER III Van2.2 HDi 12021984HU (P22DTE)2006.04 - 2016.12
FIATDUCATO Bus (250_)100 Multijet 2,2 D21984HV2006.07 - 2011.05
FIATDUCATO Platform/Chassis (250_)100 Multijet 2,2 D21984HV2006.07 - 2011.05
FIATDUCATO Van (250_)100 Multijet 2,2 D21984HV2006.07 - 2011.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi2198P8FA, P8FB2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi2198QVFA2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 TDCi2402PHFA, PHFC2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 TDCi2402JXFA, JXFC2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi2198P8FA, P8FB2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi2198QVFA2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.4 TDCi RWD2402JXFA, JXFC2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.4 TDCi RWD2402PHFA, PHFC2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT TOURNEO Bus2.2 TDCi2198QVFA2006.07 - 2014.08
FORDTRANSIT Van (FA_ _)2.2 TDCi2198QVFA2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Van (FA_ _)2.2 TDCi2198P8FA, P8FB2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Van (FA_ _)2.4 TDCi RWD2402JXFA, JXFC2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Van (FA_ _)2.4 TDCi RWD2402PHFA, PHFC2006.04 - 2014.08
PEUGEOTBOXER Bus2.2 HDi 10021984HV (P22DTE)2006.04 -
PEUGEOTBOXER Bus2.2 HDi 12021984HU (P22DTE)2006.04 - 2016.12
PEUGEOTBOXER Platform/Chassis2.2 HDi 10021984HV (P22DTE)2006.04 -
PEUGEOTBOXER Platform/Chassis2.2 HDi 12021984HU (P22DTE)2006.04 - 2016.12
PEUGEOTBOXER Van2.2 HDi 10021984HV (P22DTE)2006.04 -
PEUGEOTBOXER Van2.2 HDi 12021984HU (P22DTE)2006.04 - 2016.12
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s