NTY Posilovač Centrálního Zámku Přední Ford Transit 2000- Transit 2006- pravá strana (YC1A-V21812-AJ)

NTY Posilovač Centrálního Zámku Přední Ford Transit 2000- Transit 2006- pravá strana (YC1A-V21812-AJ)
Cena
1 100 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
EZC-FR-386

Skladem
FORD TRANSIT 2000-, TRANSIT 2006-, pravá strana Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
FORD

Technické parametry

Montážní polohapravá přední
Vozidla s levostranným/pravostranným řízenímpro vozidla s levostranným řízením
Systém zámkubez centrálního zamykání
Systém zámkubez dvojitého těsnění
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
ABAKUS132-017-014
AUTOTEAMF10854
BSGBSG 30-975-025
CSV electronic partsCAC3443
ESEN SKV16SKV732
FISPA610854
FISPA610854A2
FORD1945258
FORD4084916
FORD4087154
FORD4119498
FORD4174384
FORD4185752
FORD4345417
FORD4345418
FORD4385967
FORD4440396
FORD4897581
FORD4983867
FORDYC1A-V21812-AS
FORDYC1AV21812AC
FORDYC1AV21812AD
FORDYC1AV21812AE
FORDYC1AV21812AF
FORDYC1AV21812AH
FORDYC1AV21812AJ
FORDYC1AV21812AK
FORDYC1AV21812AM
FORDYC1AV21812AN
FORDYC1AV21812AP
FORDYC1AV21812AR
MAXGEAR28-0838
MEAT & DORIA31458
RECOFICIALCAC3443
SIDAT610854
SIDAT610854A2
VEMOV25-85-0111
WE PARTS461860334

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_)1998ABFA2000.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_)1998D3FA2000.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_)1998F3FA2000.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_)1998FIFA2002.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi2198QVFA2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi2198P8FA, P8FB2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi2198QWFA2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi2198PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC2007.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi2198SRFA, SRFB, SRFC, SRFD, SRFE2008.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi RWD2198USRA, USRB2011.09 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi RWD2198CYRA2011.09 - 2014.12
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi RWD2198DRRA, DRRB, DRRC2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi2198CYFA, CYFB, CYFC, CYFD2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.2 TDCi2198DRFA, DRFB, DRFC, DRFD, DRFE2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_)2295E5FA, E5FC2000.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 DI RWD (F_B_, F_C_)2402F4FA2000.01 - 2006.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_)2402D2FA, D2FB2000.01 - 2006.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 DI RWD (F_B_, F_C_, F_A_)2402D4FA2000.01 - 2006.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_)2402DOFA2001.07 - 2006.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 TDE2402FXFA2004.03 - 2006.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 TDCi2402H9FA2004.03 - 2006.05
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 TDCi2402H9FD2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 TDCi2402JXFA, JXFC2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 TDCi2402PHFA, PHFC2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)2.4 TDCi 4x42402H9FB2006.11 - 2014.08
FORDTRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)3.2 TDCi3199SAFA, SAFB2008.02 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi2198QVFA2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi2198QWFA2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi2198P8FA, P8FB2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi2198PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC2007.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi2198SRFA, SRFB, SRFC, SRFD, SRFE2008.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi RWD2198DRRA, DRRB, DRRC2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi RWD2198CVRA, CVRB, CVRC2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi2198DRFA, DRFB, DRFC, DRFD, DRFE2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi 4x42198CYRB, CYRC2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi RWD2198CYRA2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.2 TDCi2198CYFA, CYFB, CYFC, CYFD2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.3 16V CNG RWD2261GZFC2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.3 16V RWD2261GZFA, GZFC, GZFB2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.3 16V LPG RWD2261GZFC2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.4 TDCi RWD2402JXFA, JXFC2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.4 TDCi RWD2402PHFA, PHFC2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.4 TDCi RWD2402H9FB, H9FD2006.04 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)2.4 TDCi 4x42402H9FB2006.11 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _)3.2 TDCi RWD3199SAFA, SAFB2007.09 - 2014.08
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)2.0 DI (F_E_, F_F_)1998F3FA2000.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)2.0 DI (F_E_, F_F_)1998ABFA2000.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)2.0 DI (F_E_, F_F_)1998D3FA2000.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)2.0 TDCi (F_E_, F_F_)1998FIFA2002.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)2295E5FA, E5FC2001.04 - 2006.05
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)2402D4FA2000.01 - 2006.05
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)2402D2FA, D2FE, D2FB2000.01 - 2006.05
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)2402F4FA2000.01 - 2006.05
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)2.4 TDE2402DOFA2001.07 - 2006.05
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)2.4 TDCi2402H9FA2004.03 - 2006.05
FORDTRANSIT Platform/Chassis (FM_ _, FN_ _)2.4 TDE2402FXFA2004.03 - 2006.05
FORDTRANSIT Van (FA_ _)2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_)1998D3FA2000.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Van (FA_ _)2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_)1998F3FA2000.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Van (FA_ _)2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_)1998ABFA2000.08 - 2006.05
FORDTRANSIT Van (FA_ _)2.0 TDCi1998FIFA2002.08 - 2006.05
+ 30 dalších (celkem 90)
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s