NTY Přídavné Vodní Čerpadlo Audi A1 1.2 TSI 10- A3 1.2 TSI VW Golf VI 1.2 TSI 08-12 (1K0965561L)

NTY Přídavné Vodní Čerpadlo Audi A1 1.2 TSI 10- A3 1.2 TSI VW Golf VI 1.2 TSI 08-12 (1K0965561L)
Cena
620 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
CPZ-AU-004

Skladem
AUDI A1 1.2 TSI 10-, A3 1.2 TSI, VW GOLF VI 1.2 TSI 08-12 Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
AUDISEATŠKODAVOLKSWAGEN

Technické parametry

Napětí [V]12
Provozní režimelektrický
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
AUDI1K0.965.561L
BORG & BECKBWP3030
DOLZEA543A
ERA370006
ERA370007
ESEN SKV22SKV014
FEBI BILSTEIN49835
FIRST LINEFWP3030
FISPA55068
HEPUAP8210
HOFFER7500015
METELLI25-0011
PIERBURG7.02074.73.0
PIERBURG7.02074.91.0
PIERBURG702074730
PIERBURG702074910
Saleri SILPE1704
SEAT1K0.965.561L
SIDAT55068
SKODA1K0.965.561L
SWAG30949835
VAG1K0.965.561L
VEMOV10-16-0025
VEMOV10160025
VW1K0.965.561L

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
AUDIA1 (8X1, 8XK)1.2 TFSI1197CBZA2010.05 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)1.2 TFSI1197CBZA2012.01 - 2015.04
AUDIA3 (8P1)1.2 TSI1197CBZB2010.04 - 2012.08
AUDIA3 Convertible (8P7)1.2 TFSI1197CBZB2010.03 - 2013.05
AUDIA3 Sportback (8PA)1.2 TSI1197CBZB2010.04 - 2013.03
SEATALTEA (5P1)1.2 TSI1197CBZB2010.04 - 2015.07
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)1.2 TSI1197CBZB2010.04 - 2015.07
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)1.2 TSI1197CBZB2010.09 - 2012.03
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)1.2 TSI1197CBZA2012.08 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)1.2 TSI1197CBZB2010.09 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)1.2 TSI1197CBZA2012.08 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)1.2 TSI1197CBZB2010.09 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)1.2 TSI1197CBZA2012.09 - 2015.05
SEATLEON (1P1)1.2 TSI1197CBZB2010.02 - 2012.12
SEATTOLEDO IV (KG3)1.2 TSI1197CBZB2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)1.2 TSI1197CBZA2012.07 - 2015.06
SKODAFABIA II (542)1.2 TSI1197CBZA2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)1.2 TSI1197CBZB2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)1.2 TSI1197CBZB2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)1.2 TSI1197CBZA2010.03 - 2014.12
SKODAOCTAVIA II (1Z3)1.2 TSI1197CBZB2010.02 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)1.2 TSI1197CBZB2010.02 - 2013.04
SKODARAPID (NH3, NK3, NK6)1.2 TSI1197CBZB2012.07 - 2015.05
SKODARAPID (NH3, NK3, NK6)1.2 LPG1197CBZA2012.07 - 2015.05
SKODARAPID (NH3, NK3, NK6)1.2 TSI1197CBZA2012.07 - 2015.05
SKODARAPID Spaceback (NH1)1.2 TSI1197CBZA2012.07 - 2015.05
SKODARAPID Spaceback (NH1)1.2 LPG1197CBZA2012.07 - 2015.05
SKODARAPID Spaceback (NH1)1.2 TSI1197CBZB2012.07 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)1.2 TSI1197CBZA2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)1.2 TSI1197CBZB2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)1.2 TSI1197CBZA2010.03 - 2015.05
SKODAYETI (5L)1.2 TSI1197CBZB2009.09 - 2015.05
VWBEETLE (5C1, 5C2)1.2 TSI1197CBZB2011.07 - 2019.07
VWBEETLE Convertible (5C7, 5C8)1.2 TSI1197CBZB2011.12 - 2019.07
VWCADDY III Box Body/MPV (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)1.2 TSI1197CBZB2010.09 - 2015.05
VWCADDY III Box Body/MPV (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)1.2 TSI1197CBZA2010.09 - 2015.05
VWCADDY III MPV (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.2 TSI1197CBZA2010.09 - 2015.05
VWCADDY III MPV (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.2 TSI1197CBZB2010.09 - 2015.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)1.2 TSI1197CBZB2009.11 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)1.2 TSI1197CBZA2010.05 - 2013.12
VWGOLF VI (5K1)1.2 TSI1197CBZB2008.11 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)1.2 TSI1197CBZA2010.05 - 2012.11
VWGOLF VI Convertible (517)1.2 TSI1197CBZB2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI Variant (AJ5)1.2 TSI1197CBZB2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)1.2 TSI1197CBZA2010.07 - 2013.07
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)1.2 TSI1197CBZB2010.10 - 2017.12
VWPOLO V (6R1, 6C1)1.2 TSI1197CBZB2009.11 - 2022.05
VWPOLO V (6R1, 6C1)1.2 TSI1197CBZC2011.05 - 2014.05
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s