NTY Přídavné Vodní Čerpadlo Audi A4 1.6 00- A6 2.0 01-05 Opel Vectra B 1.7TD 95-98 Seat Exeo 2.0 Tfsi 09-15 (8E0261431)

NTY Přídavné Vodní Čerpadlo Audi A4 1.6 00- A6 2.0 01-05 Opel Vectra B 1.7TD 95-98 Seat Exeo 2.0 Tfsi 09-15 (8E0261431)
Cena
654 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
CPZ-AU-006

Skladem
AUDI A4 1.6 00-, A6 2.0 01-05, OPEL VECTRA B 1.7TD 95-98, SEAT EXEO 2.0 TFSI 09-15 Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
AUDIOPELSEAT

Technické parametry

Napětí [V]12
Provozní režimelektrický
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
AUDI8E0 261 431
BOSCH0 392 020 034
DOLZEO502A
FIAT654603
FISPA55050
GATES41527E
HEPUAP8229
HOFFER7500001
METELLI25-0005
OPEL1334039
OPEL1334100
OPEL90448286
OPEL90509271
PIERBURG7.06740.01.0
PIERBURG706740010
SAAB04395612
SAAB4395612
SAAB90448286
Saleri SILPE1655
SEAT8E0 261 431
SIDAT55050
VAG8E0 261 431
VEMOV10-16-0006
VEMOV10160006

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
AUDIA4 B5 (8D2)1.61595ALZ2000.07 - 2000.11
AUDIA4 B5 Avant (8D5)1.61595ALZ2000.07 - 2001.09
AUDIA4 B6 (8E2)1.61595ALZ2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)1.8 T quattro1781AVJ2000.11 - 2002.07
AUDIA4 B6 (8E2)1.8 T1781AVJ2000.11 - 2002.07
AUDIA4 B6 (8E2)1.8 T quattro1781AMB, AWM2001.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)1.8 T quattro1781BFB2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)1.8 T1781BFB2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)1.8 T quattro1781BEX2002.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)1.8 T1781BEX2002.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)2.01984ALT2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)2.5 TDI quattro2496AKE, BAU, BDH2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)2.5 TDI2496AYM2001.08 - 2002.07
AUDIA4 B6 (8E2)2.5 TDI2496BFC, BCZ, BDG2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)3.02976ASN, AVK2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)3.0 quattro2976ASN, AVK2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)3.0 quattro2976BBJ2001.04 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)3.02976BBJ2001.04 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)1.61595ALZ2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)1.8 T quattro1781BFB2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)1.8 T1781BFB2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)2.01984ALT2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)2.5 TDI2496BFC, BCZ, BDG2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Convertible (8H7)1.8 T1781BFB2002.07 - 2005.12
AUDIA4 B6 Convertible (8H7)1.8 T quattro1781BFB2003.05 - 2005.12
AUDIA4 B6 Convertible (8H7)2.01984ALT2004.09 - 2005.12
AUDIA4 B6 Convertible (8H7)2.5 TDI2496BFC, BCZ, BDG2002.08 - 2005.12
AUDIA4 B6 Convertible (8H7)3.02976ASN, AVK, BGN2002.04 - 2005.12
AUDIA4 B6 Convertible (8H7)3.02976BBJ2002.04 - 2005.12
AUDIA4 B7 (8EC)1.61595ALZ2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)1.8 T quattro1781BFB2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)1.8 T1781BFB2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)1.9 TDI1896BKE, BRB2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TDI1968BNA, BRF2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TDI 16V1968BLB, BRE2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TDI1968BPW2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TDI1968BVG2005.09 - 2006.09
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TDI1968BVF2005.11 - 2006.11
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TDI quattro1968BPW2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TDI1968BRD2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TDI quattro1968BVA2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TDI quattro1968BRD2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TDI1968BVA2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TFSI1984BGB, BWE, BWT, BPG2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TFSI quattro1984BGB, BWE, BWT, BPG2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.01984ALT2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TFSI1984BUL2005.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TFSI quattro1984BUL2005.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.0 TFSI1984BPJ, BYK2006.10 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.5 TDI2496BDG2004.11 - 2006.05
AUDIA4 B7 (8EC)2.7 TDI2698BSG2005.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)2.7 TDI2698BPP2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)3.0 TDI quattro2967BKN2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)3.0 TDI quattro2967ASB2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)3.0 quattro2976BBJ2004.11 - 2006.07
AUDIA4 B7 (8EC)3.2 FSI quattro3123AUK, BKH2005.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)3.2 FSI3123AUK2005.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)S4 quattro4163BBK, BHF2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)RS4 quattro4163BNS2005.09 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)1.61595ALZ2004.11 - 2008.06
+ 49 dalších (celkem 109)
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s