NTY Přídavné Vodní Čerpadlo Audi A4 2.7TDI 3.0TDI 07-12 A5 2.7TDI 3.0TDI 07-12 A6 2.7TDI 3.0TDI 08-11 Q5 2.0TFSI 3.0TDI 08-15 Q7 a další (059121012A)

NTY Přídavné Vodní Čerpadlo Audi A4 2.7TDI 3.0TDI 07-12 A5 2.7TDI 3.0TDI 07-12 A6 2.7TDI 3.0TDI 08-11 Q5 2.0TFSI 3.0TDI 08-15 Q7 a další (059121012A)
Cena
662 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
CPZ-AU-002

Skladem
AUDI A4 2.7TDI, 3.0TDI 07-12, A5 2.7TDI, 3.0TDI 07-12, A6 2.7TDI, 3.0TDI 08-11, Q5 2.0TFSI, 3.0TDI 08-15, Q7 3.0TDI 06- Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
AUDIBENTLEYVOLKSWAGEN

Technické parametry

Napětí [V]12
Provozní režimelektrický
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
AUDI059.121.012A
BORG & BECKBWP3022
DOLZEA513A
ERA370000
ESEN SKV22SKV019
FEBI BILSTEIN173631
FIRST LINEFWP3022
FISPA55063
HEPUAP8217
HOFFER7500010
METELLI25-0017
PIERBURG7.01713.06.0
PIERBURG7.01713.27.0
PIERBURG701713060
PIERBURG701713270
Saleri SILPE1689
SEAT059.121.012A
SIDAT55063
SKODA059.121.012A
VAG059.121.012A
VEMOV10-16-0009
VEMOV10160009
VW059.121.012A

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)3.0 TDI quattro2967CCWA2009.04 - 2012.01
AUDIA4 Allroad B8 (8KH)3.0 TDI quattro2967CDUC, CKVB, CKVC2012.01 - 2016.05
AUDIA4 B8 (8K2)2.7 TDI2698CAMB, CGKB2007.11 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)2.7 TDI2698CAMA, CGKA2007.11 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)3.0 TDI quattro2967CAPA, CCWA, CCLA2007.11 - 2012.03
AUDIA4 B8 (8K2)3.0 TDI quattro2967CCWB2008.06 - 2010.05
AUDIA4 B8 (8K2)3.0 TDI2967CLAB2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 (8K2)3.0 TDI quattro2967CDUC, CKVB, CKVC2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)2.7 TDI2698CAMA, CGKA2008.04 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)2.7 TDI2698CAMB, CGKB2008.06 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)3.0 TDI quattro2967CAPA, CCWA, CCLA2008.04 - 2012.03
AUDIA4 B8 Avant (8K5)3.0 TDI quattro2967CCWB2008.06 - 2010.05
AUDIA4 B8 Avant (8K5)3.0 TDI2967CLAB2011.11 - 2015.12
AUDIA4 B8 Avant (8K5)3.0 TDI quattro2967CDUC, CKVB, CKVC2011.11 - 2015.12
AUDIA5 (8T3)2.7 TDI2698CAMA, CGKA2007.06 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)2.7 TDI2698CAMB, CGKB2007.09 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)3.0 TDI quattro2967CAPA, CCWA2007.06 - 2012.03
AUDIA5 (8T3)3.0 TDI quattro2967CCWB2008.03 - 2010.05
AUDIA5 (8T3)3.0 TDI quattro2967CDUC, CKVB, CKVC2011.10 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)3.0 TDI2967CLAB2011.10 - 2017.01
AUDIA5 (8T3)3.0 TDI quattro2967CKVD2015.05 - 2017.01
AUDIA5 Convertible (8F7)2.7 TDI2698CGKA2009.03 - 2012.03
AUDIA5 Convertible (8F7)2.7 TDI2698CGKB2009.05 - 2012.03
AUDIA5 Convertible (8F7)3.0 TDI quattro2967CCWA2009.03 - 2012.03
AUDIA5 Convertible (8F7)3.0 TDI quattro2967CDUC, CKVC2011.10 - 2017.01
AUDIA5 Convertible (8F7)3.0 TDI2967CLAB2011.10 - 2017.01
AUDIA5 Convertible (8F7)3.0 TDI quattro2967CKVD2015.05 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)2.7 TDI2698CGKB2009.09 - 2012.03
AUDIA5 Sportback (8TA)2.7 TDI2698CGKA2009.09 - 2012.03
AUDIA5 Sportback (8TA)3.0 TDI quattro2967CCWA2009.09 - 2012.03
AUDIA5 Sportback (8TA)3.0 TDI2967CLAB2011.10 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)3.0 TDI quattro2967CDUC, CKVB, CKVC2011.10 - 2017.01
AUDIA5 Sportback (8TA)3.0 TDI quattro2967CKVD2015.05 - 2017.01
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)2.7 TDI quattro2698BPP2006.03 - 2008.10
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)2.7 TDI quattro2698BSG, CAND2006.05 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)2.7 TDI quattro2698CANC2008.10 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)3.0 TDI quattro2967ASB2006.05 - 2008.10
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)3.0 TDI quattro2967BNG, CDYB2006.05 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)3.0 TDI quattro2967CDYA, CDYC2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 (4F2)2.7 TDI2698BSG, CANB2004.11 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)2.7 TDI quattro2698BSG, CAND2005.06 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)2.7 TDI quattro2698CANC2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)2.7 TDI2698CANA2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)3.0 TDI quattro2967BNG, CDYB2004.05 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)3.0 TDI quattro2967CDYA, CDYC2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 Avant (4F5)2.7 TDI quattro2698BPP2004.11 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)2.7 TDI2698BPP2005.03 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)2.7 TDI2698BSG, CANB2005.03 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)2.7 TDI quattro2698BSG, CAND2005.06 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)2.7 TDI2698CANA2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)2.7 TDI quattro2698CANC2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)3.0 TDI quattro2967BMK2005.03 - 2006.05
AUDIA6 C6 Avant (4F5)3.0 TDI quattro2967BNG, CDYB2005.03 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)3.0 TDI quattro2967ASB2006.06 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)3.0 TDI quattro2967CDYA, CDYC2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C7 (4G2, 4GC)2.0 TFSI Hybrid1984CHJA2011.11 - 2015.04
AUDIA6 C7 (4G2, 4GC)3.0 TDI2967CLAB2010.11 - 2018.09
AUDIA6 C7 Avant (4G5, 4GD)3.0 TDI2967CLAB2011.05 - 2018.09
AUDIA7 Sportback (4GA, 4GF)3.0 TDI quattro2967CDUC, CKVB, CKVC, CDUD2010.10 - 2016.06
AUDIA7 Sportback (4GA, 4GF)3.0 TDI2967CLAB2010.11 - 2015.03
+ 134 dalších (celkem 194)
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s