NTY Sada Excentrický Šroub Ford Focus I/ii/iii 98- C-max CB3/7 07- Mondeo IV 07- S-max/galaxy 06- Kuga 08- Volvo S60 II 10- S80 II/XC70 II… (1456980)

NTY Sada Excentrický Šroub Ford Focus I/ii/iii 98- C-max CB3/7 07- Mondeo IV 07- S-max/galaxy 06- Kuga 08- Volvo S60 II 10- S80 II/XC70 II… (1456980)
Cena
190 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
ZWT-FR-000SK

Skladem
FORD FOCUS I/II/III 98-, C-MAX CB3/7 07-, MONDEO IV 07-, S-MAX/GALAXY 06-, KUGA 08-, VOLVO S60 II 10-, S80 II/XC70 II 07-, V70 III 08-, zadní náprava LATERAL CONTROL BAR/OE kód:1456980 Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
FORDVOLVO

Technické parametry

Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
FEBEST2129-001
FORD1061671
FORD1100987
FORD1223963
FORD1253970
FORD1377452
FORD1456980
FORD6G91-5K978-AA
FORD6S4Z-5K978-AA
FORDCV6Z-5K978-A
VOLVO30647564
VOLVO30683045
VOLVO30741284
VOLVO30776059

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.0 EcoBoost998M2DA, M2DC2012.10 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.0 EcoBoost998M1DA, M1DD2012.10 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.5 EcoBoost1498M9DB2015.03 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.5 EcoBoost1498M8DB, M8DF2015.03 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.5 TDCi1499XXDA, XXDC, XXDD2015.03 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.5 TDCi1499XWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE2015.03 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.5 TDCi ECOnetic1499AEDA2015.03 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 TDCi1560T1DA, T1DB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 TDCi1560T3DA, T3DB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 Ti1596XTDA, XTDB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 EcoBoost1596JQDA, JQDB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 Ti1596IQDA, IQDB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 Ti1596PNDA, PNDD2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 EcoBoost1596JTDA, JTDB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 Flexifuel1596MUDA, MUDD2011.02 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 LPG1596MUDA, MUDD2012.02 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 Ti1596MUDA, MUDD2012.02 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 LPG1596MUDA, MUDD2012.02 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)2.0 TDCi1997UFDB2010.04 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)2.0 TDCi1997TXDB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)2.0 TDCi1997TYDA2011.02 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)2.0 TDCi1997UKDB2011.02 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)2.0 TDCi1997T8DE, T8DF2015.03 - 2019.06
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)2.0 TDCi1997T7DB, T7DC, T7DD2015.03 - 2019.06
FORDC-MAX II Van1.0 EcoBoost998M1DA, M1DD, B7DA2012.10 - 2019.06
FORDC-MAX II Van1.0 EcoBoost998M2DA, M2DC2012.10 - 2019.06
FORDC-MAX II Van1.5 EcoBoost1498M9DB2015.03 - 2019.06
FORDC-MAX II Van1.5 EcoBoost1498M8DB, M8DF2015.03 - 2019.06
FORDC-MAX II Van1.5 TDCi ECOnetic1499AEDA2015.03 - 2019.06
FORDC-MAX II Van1.6 TDCi1560T3DA, T3DB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II Van1.6 TDCi1560T1DA, T1DB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II Van1.6 Ti1596IQDA, IQDB2010.10 - 2019.06
FORDC-MAX II Van1.6 EcoBoost1596JQDA, JQDB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II Van1.6 EcoBoost1596JTDA, JTDB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II Van2.0 TDCi1997TXDB2010.12 - 2019.06
FORDC-MAX II Van2.0 TDCi1997UFDB2011.02 - 2019.06
FORDC-MAX II Van2.0 TDCi1997TYDA2011.02 - 2019.06
FORDC-MAX II Van2.0 TDCi1997T8DE2015.03 - 2019.06
FORDC-MAX II Van2.0 TDCi1997T7DB, T7DC2015.03 - 2019.06
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)2.01999AODA, AODB, SYDA, AODE2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)2.5 ST2522HYDA2005.10 - 2012.09
FORDFOCUS II Convertible1.61596HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II Convertible2.0 TDCi1997G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II Convertible2.01999AODA, AODB, SYDA, AODE2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II Estate Van1.41388ASDA, ASDB2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II Estate Van1.6 TDCi1560G8DA2004.07 - 2011.07
FORDFOCUS II Estate Van1.6 TDCi1560G8DC, MTDA2004.11 - 2011.07
FORDFOCUS II Estate Van1.6 TDCi1560HHDA2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II Estate Van1.61596HWDA2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II Estate Van1.6 Ti-VCT1596HXDA, HXDB, SIDA2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II Estate Van2.0 TDCi1997G6DB2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II Estate Van2.0 TDCi1997IXDA2009.06 - 2011.07
FORDFOCUS II Saloon (DB_, FCH, DH)2.01999AODA, AODB, SYDA, AODE2005.04 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)2.01999AODA, AODB, SYDA, AODE2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS III1.0 EcoBoost998M1DA, M1DC, M1DD2012.02 - 2017.12
FORDFOCUS III1.0 EcoBoost998M2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC2012.02 - 2017.12
FORDFOCUS III1.0 EcoBoost998M1DH2017.10 - 2020.02
FORDFOCUS III1.5 EcoBoost1498M9DA, M9DB2014.09 - 2017.12
FORDFOCUS III1.5 EcoBoost1498M8DA, M8DB, M8DD2014.09 - 2017.12
FORDFOCUS III1.5 TDCi ECOnetic1499XXDB, AEDA2014.09 - 2017.12
+ 397 dalších (celkem 457)
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s