NTY Sdružená Ovládací Páčka Renault Twingo -2007/barva:šedý (7701046629)

NTY Sdružená Ovládací Páčka Renault Twingo -2007/barva:šedý (7701046629)
Cena
320 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
EPE-RE-011

Skladem
RENAULT TWINGO -2007, barva:šedý Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
RENAULT

Technické parametry

Barvašedá
Funkce spínačes houkačkou
Funkce spínačes funkcí stmívání světla
Funkce spínačes funkcí směrového světla
Funkce spínačes funkcí dálkového světla
Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
AIC53345
BBR Automotive001-10-16724
CASCOCLS71046AS
CASCOCLS71046GS
DIPASPORTDVGL145N
ERA440181
ERA440181E
ESEN SKV38SKV514
FEBI BILSTEIN33516
FISPA430442
FLAMARCCF750017HQ
FLAMARCCF750017RN
GECOSCS7008
GECOSCS7008Q
HERTH+BUSS ELPARTS70477032
HOFFER2103003
LGK061079046LGK
LGK061079046OEM
LGKLGK061079046
LGKOEM061079046
MAGNETI MARELLI000050206010
MAGNETI MARELLI000052118010
MAGNETI MARELLI50206010
MAXGEAR50-0152
MEAT & DORIA23003
OSSCA20331
REAL50573640BN
REAL50573640OE
RENAULT77 01 046 629
RENAULT77 01 054 305
SANDOSLS71046.0
SANDOSLS71046.1
SIDAT430442
StarkSKSCS-1610025
STORM QUALITY PARTS81119
SWAG60 93 3516
VALEO251298
VEMOV46-80-0005
VEMOV46-80-0005-1
WE PARTS461800001
WILMINK GROUPWG2014155
WILMINK GROUPWG2034619
WILMINK GROUPWG2047617

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
RENAULTTWINGO I (C06_)1.2 (C067)1149D7F 700, D7F 7011996.05 - 2007.03
RENAULTTWINGO I (C06_)1.2 (C066, C068)1149D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 7041996.05 - 2007.06
RENAULTTWINGO I (C06_)1.2 16V (C06C, C06D, C06K)1149D4F 7022001.01 - 2007.06
RENAULTTWINGO I (C06_)1.2 LPG1149D7F 702, D7F 7082003.10 - 2007.06
RENAULTTWINGO I (C06_)1.2 16V (C060)1149D4F 7082004.08 - 2007.06
RENAULTTWINGO I Hatchback Van (S06_)1.2 (S066, S068)1149D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704, D7F 7061996.05 - 2004.08
RENAULTTWINGO I Hatchback Van (S06_)1.21149D4F 7022001.01 - 2012.06
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s