NTY Uzávěr Zásobníku Vody Ostřikovačů Dacia Duster 2010- Dacia Logan 2004- Renault Laguna I II (KZS-NS-000)

NTY Uzávěr Zásobníku Vody Ostřikovačů Dacia Duster 2010- Dacia Logan 2004- Renault Laguna I II (KZS-NS-000)
Cena
31 Kč

Výrobce
NTY

Kód produktu
KZS-NS-000

Skladem
DACIA DUSTER 2010-, DACIA LOGAN 2004-, RENAULT LAGUNA I II Více

Kompatibilita a technické informace

Značky vozidel
DACIANISSANOPELRENAULTRENAULT TRUCKS

Technické parametry

Balení1
Množství v balení1

OE kódy

VýrobceOE kód
NISSAN2891300QAA
OPEL4409745
OPEL93160042
RENAULT6001548742
RENAULT7700411279
RENAULT7700812930
RENAULT7700820970

Kompatibilní vozidla

ZnačkaModelTypObjem motoru [ccm]Kód motoruRok výroby
DACIADUSTER (HM_)1.0 TCe 100 (HMMT)999H4D 450, H4D 4602019.01 -
DACIADUSTER (HM_)1.0 LPG (HMMT)999H4D 450, H4D 460, H4D 4802019.01 -
DACIADUSTER (HM_)1.2 TCe 125 4x4 (HMMA)1197H5F 4102017.10 -
DACIADUSTER (HM_)1.2 TCe 125 (HMMA)1197H5F 4082017.10 -
DACIADUSTER (HM_)1.3 TCe 130 (HMMF)1332H5H 470, H5H 4802019.01 -
DACIADUSTER (HM_)1.3 TCe 150 4x4 (HMM3)1332H5H 470, H5H 480, H5H 4902019.01 -
DACIADUSTER (HM_)1.3 TCe 130 4x4 (HMMF)1332H5H 470, H5H 480, H5H4942019.01 -
DACIADUSTER (HM_)1.3 TCe 150 (HMM3)1332H5H 470, H5H 480, H5H 4902019.01 -
DACIADUSTER (HM_)1.5 dCi 110 4x4 (HMAB)1461K9K 6582017.10 -
DACIADUSTER (HM_)1.5 dCi 115 (HMAD)1461K9K 872, K9K 8762017.10 -
DACIADUSTER (HM_)1.5 dCi 110 (HMAB)1461K9K 656, K9K 6672017.10 -
DACIADUSTER (HM_)1.5 dCi 95 (HMAF)1461K9K 872, K9K 8762017.10 -
DACIADUSTER (HM_)1.5 dCi 90 (HMAA)1461K9K 6562017.10 -
DACIADUSTER (HM_)1.5 dCi 115 4x4 (HMAD)1461K9K 874, K9K 8782017.10 -
DACIADUSTER (HM_)1.6 SCe 115 LPG (HMM1)1598H4M 7402017.10 -
DACIADUSTER (HM_)1.6 SCe 115 4x4 (HMM1)1598H4M 7302017.10 -
DACIADUSTER (HM_)1.6 SCe 115 (HMM1)1598H4M 7382017.10 -
DACIADUSTER (HS_)1.2 TCe 1251197H5F 404, H5F 4082013.10 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.2 TCe 125 4x41197H5F 4102015.06 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.5 dCi1461K9K 796, K9K 8302010.04 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.5 dCi (HSMC)1461K9K 896, K9K 8982010.06 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD)1461K9K 898, K9K 8582010.10 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.5 dCi 4x41461K9K 894, K9K 8842010.10 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.5 dCi (HSAJ)1461K9K 892, K9K 612, K9K 6262010.10 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.5 dCi1461K9K 858, K9K 856, K9K 666, K9K 658, K9K 6672013.08 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.5 dCi 4x41461K9K 898, K9K 858, K9K 6582013.08 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.5 dCi (HSMD, HSM3)1461K9K 898, K9K 858, K9K 8562013.08 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.6 16V1598K4M 690, K4M 696, K4M 694, K4M 842, K4M 8962010.04 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.6 16V 4x41598K4M 606, K4M 6462010.06 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.6 16V Hi-Flex1598K4M 6962010.08 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.6 16V LPG1598K4M 616, K4M 6422011.04 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.6 SCe 115 LPG1598H4M 7402015.06 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.6 SCe 115 4x41598H4M 430, H4M 730, H4M 7382015.06 - 2018.01
DACIADUSTER (HS_)1.6 SCe 1151598H4M 438, H4M 7382015.06 - 2018.01
DACIADUSTER SUV Van1.2 TCe 125 4x4 (HSAU)1197H5F 4102013.10 -
DACIADUSTER SUV Van1.5 dCi1461K9K 8922011.04 -
DACIADUSTER SUV Van1.5 dCi 4x41461K9K 894, K9K 8842011.04 -
DACIADUSTER SUV Van1.5 dCi 4x41461K9K 858, K9K 6582013.04 -
DACIADUSTER SUV Van1.5 dCi1461K9K 856, K9K 6662013.04 -
DACIADUSTER SUV Van1.6 16V 4x41598K4M 6062011.04 -
DACIADUSTER SUV Van1.6 16V Hi-Flex1598K4M 6962011.04 -
DACIADUSTER SUV Van1.6 16V1598K4M 690, K4M 696, K4M 606, K4M 694, K4M 8422011.04 -
DACIADUSTER SUV Van1.6 SCe 1151598H4M 7382015.06 -
DACIADUSTER SUV Van1.6 SCe 115 4x41598H4M 730, H4M 7382015.06 - 2018.01
DACIALOGAN (LS_)1.2 16V (LS1N, LS02, BS02)1149D4F 732, D4F 7342006.02 -
DACIALOGAN (LS_)1.2 16V LPG1149D4F 7342006.02 -
DACIALOGAN (LS_)1.4 (LS0A, LS0C, LS0E, LS0G)1390K7J 710, K7J 7142004.09 -
DACIALOGAN (LS_)1.4 MPI LPG (LS0C)1390K7J 710, K7J 7142006.02 - 2012.12
DACIALOGAN (LS_)1.5 dCi (LS0J, LS0Y)1461K9K 7902005.09 -
DACIALOGAN (LS_)1.5 dCi (LS0K)1461K9K 7922006.01 - 2012.12
DACIALOGAN (LS_)1.5 dCi (LS0W)1461K9K 7962007.09 - 2011.12
DACIALOGAN (LS_)1.5 dCi (LS04)1461K9K 8922010.05 -
DACIALOGAN (LS_)1.5 dCi (LS04)1461K9K 8922010.05 - 2012.12
DACIALOGAN (LS_)1.6 (LS0B, LS0D, LS0F, LS0H)1598K7M 710, K7M 7182004.09 -
DACIALOGAN (LS_)1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,...1598K4M 690, K4M 696, K4M 694, K4M 697, K4M 6982006.02 -
DACIALOGAN (LS_)1.6 Bifuel1598K7M 7182010.05 -
DACIALOGAN (LS_)1.6 MPI 851598K7M 8002010.05 -
DACIALOGAN (LS_)1.6 16V Flexifuel1598K4M 6962010.07 -
DACIALOGAN EXPRESS (FS_)1.41390K7J 7102009.03 -
DACIALOGAN EXPRESS (FS_)1.5 dCi (FS0W)1461K9K 7962009.03 -
+ 634 dalších (celkem 694)
Důležité upozornění. Bezpečný výrobek v souladu s GPSR. Montáž doporučujeme provádět v odborném servisu podle doporučení výrobce vozidla.
%s ...
%s
%image %title %code %s
%s