Barbie Karavan snů se skluzavkou FBR34

Barbie Karavan snů se skluzavkou FBR34
barbie-karavan-snu-fbr34.jpg

Vydej se na cesty s Barbie a jejími kamarádkami užasným karavanem a zažijte spolu úžasná dobrodružství. Tento luxusní obytný vůz v sobě ukrývá víc, než by se mohlo na první pohled zdát. V jednu chvíli je to parádní velký automobil, ale jakmile ho rozložíš

Cena s DPH:2 799 Kč
Cena bez DPH:2 313 Kč
Cena: 2 799 Kč
Již není v prodeji
Kód produktuFBR34-OF|MAT
Vydej se na cesty s Barbie a jejími kamarádkami užasným karavanem a zažijte spolu úžasná dobrodružství. Tento luxusní obytný vůz v sobě ukrývá víc, než by se mohlo na první pohled zdát.
V jednu chvíli je to parádní velký automobil, ale jakmile ho rozložíš, zjistíš, že v sobě ukrývá kempovací sadu s místností, ve které mohou přespat Barbie i všechny její sestry. Karavan je v růžové barvě a kromě zcela pojízdných kol v sobě ukrývá ještě mnohem více.   Stiskni tlačítko na střeše vozidla a aktivuj magické funkce:
Boční strana a střecha karavanu se odklopí a přední i zadní část karavanu roztáhni a vznikne tak více než 60 centimetrů herního prostoru.
Z boční části karavanu se stane parádní bazén se skluzavkou a rozkládacími schůdky. Naplň ho vodou a vodní zábava může začít.
Užij si večeři pod širým nebem díky jídelnímu stolečku a předním sedadlům, ze kterých se snadno stanou dvě židličky.
V zadní části karavanu na tebe čeká šatní skříň a koupelna s umyvadlem, sprchou a toaletou.
Z druhé strany také kuchyňka se dřezem a ledničkou. Nebo se posaďte k ohništi a užijte si večer s přáteli s opékáním marshmallow bonbónů.
Když je čas spát, ulož své čtyři panenky do dvou houpacích sítí a do prostoru na spaní, aby si užily ničím nerušené sladké sny.
Když přijde ráno je na čase vyrazit, slož karavan zpět do původní podoby a vydej se vstříc dalšímu dobrodružství.
Díky parádním detailům jako jsou růžová kola, otočný volant, stříbrné detaily, pestrobarevné rychlé pruhy a otevřená okénka bude kempování ještě větší zábava.
Součástí balení: karavan herní set s přeměňujícími se prvky zahrnující bazén se skluzavkou a schůdky; koupelnu; kuchyňku; dvě houpací sítě, přední sedačky, z kterých lze udělat židličky; nábytek zahrnující jídelní stolek, dvě stoličky, ohniště a další doplňky jako dvě opékací vidlice s marshmallow bonbóny, prostírání, jídlo a kartáčky na zuby. Panenky nejsou součástí balení. 
Věk: 3+
Materiál: plast
Počet dílů: 50+
Délka karavanu po rozložení: 81+ cm
Dé=lka karavanu ve složeném stavu: 41+ cm
Rozměry balení: 62 × 32 × 23 cm

 

E-mail:
Informovat mě, pokud zboží zlevní na/pod:Kč (zadejte cenu v rozsahu 1Kč - 2798Kč)
Antispam: 4 + 1 =